Güncel

Başkan Kaya’dan Bilişim Vadisine davet

KAYSERİ (1HA) – Avrasya bölgesinin alanında en büyük etkinliği olan EURITECH-MMG Avrasya ArGe, İnovasyon & Teknoloji Zirvesi bu yıl “Dönüşümü Yakala” mottosu ile 1-3 Haziran 2022 tarihleri arasında Bilişim Vadisi’nde düzenlenecek. Mimar ve Mühendisler Grubu Kayseri Şube Başkanı Fatih Kaya ise Kayserilileri Bilişim Vadisine davet etti.
1-3 Haziran 2022 tarihleri arasında Bilişim Vadisi’nde düzenlenecek zirve hakkında değerlendirmelerde bulunan Mimar ve Mühendisler Grubu Kayseri Şube Başkanı Fatih Kaya, Kayseri için önem arz eden programa katılım konusunda çağrıda bulundu. Kaya şunları söyledi: “Mimar ve Mühendisler Grubumuz (MMG) öncülüğünde, Türkiye’nin Teknoloji ve Üretim Merkezi Bilişim Vadisi’nde gerçekleştirilecek olan “MMG Euritech Arge İnovasyon ve Teknoloji Zirvesi”nde bu yıl tema olarak “Arge&İnovasyon, Dijital Teknolojiler, Enerji, Sağlık ve Yeniliğin Finansmanı” konuları öne çıkacaktır. “Türkiye’nin Teknoloji Koridoru” Bilişim Vadisi’nde organize edilecek olan etkinlikte; Balkanlar, Doğu Avrupa, Orta Asya, Ortadoğu, Kuzey Afrika bölgeleri başta olmak üzere Dünyanın farklı coğrafyalarından 250’nin üzerinde firma/kurum, 300 girişimci, 500 yatırımcı ve 20 binin üzerinde ilgili sektörlerden ziyaretçinin katılımı ile gerçekleştirilecek.
Başta ülkemiz daha sonra Kayseri gibi Sanayi, Ticaret ve Teknolojinin başlıca geçim kaynaklarından olması sebebiyle ilimiz için “Dijital Teknolojiler Zirvesi, Enerji Teknolojileri Zirvesi, Yeniliğin Finansmanı Zirvesi ve Sağlık Teknolojileri Zirvesi” başlıkları ayrı bir ilgi ve heyecan uyandırmaktadır.
EURITECH-MMG Avrasya ArGe, İnovasyon & Teknoloji Zirvesine başta Yerel Yönetimlerimiz, Ticaret ve Sanayi Odası olmak üzere Akademisyenler, İş İnsanları ve Mimar ve Mühendislerinin katılım sağlaması büyük önem arz etmektedir.”

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu