Fotoğraflı - 2024-05-18T200020.901
4:58

Başkan Ercan Sarıkaya: “Vatandaşlarımız avantajlı çeyiz fırsatlarını kaçırmamalı”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

– Kumsmall AVM’de 2 gün sürecek olan Evlilik Festivali bugün başladı. Festivale katılan Kumsmall AVM Yönetim Kurulu Başkanı ve Kayseri Mobilyacılar Odası Başkanı Ercan Sarıkaya, “Artık mobilyalar da hazır olarak değil; müşterinin renk ve tasarım talebine göre üretilmeye başlandı, dolayısıyla yazın evini yenileyecek, mobilya ihtiyacı olan vatandaşlarımız da gelerek fiyat avantajlarından yararlanabilir hem de erken teslim imkânlarından faydalanabilir. Yazın evini yenileyecek, mobilya ihtiyacı olan vatandaşlarımız da gelerek fiyat avantajlarından yararlanabilir hem de erken teslim imkânlarından faydalanabilir. Stantlarımız yarın akşama kadar durmaya devam edecek ancak beyaz eşyadan mobilya takımlarına kadar her alanda vatandaşımızın hizmetindeyiz. Bayrama kadar da birçok firmamız düğün ve çeyiz paketleri hazırladılar, vatandaşlarımızın bu fırsatları kaçırmaması gerekiyor” dedi.

Türkiye’nin en büyük mobilya alışveriş merkezi olan Kumsmall AVM’de Evlilik Festivali başladı. Bugün ve yarın olmak üzere 2 gün düzenlenecek festivalde gayrimenkulden mobilya sektörüne, düğün organizasyonundan giyim sektörüne kadar birçok alanda önemli firmalar yeni evlenecek çiftlere hizmet vermek üzere stantlarını da açtı. Etkinlik boyunca canlı müzik dinletisi yapılmasının yanı sıra Kemal Arslan ve ekibi tarafından zeybek gösterisi, Rinelia Organizasyon tarafından kına gösterisi, Muzaffer Elitaş konseri ve Uzman Psikolog Rabia Öztürk tarafından sohbet eşliğinde söyleşi programı yapıldı.

Bu festivalin amacının evlenecek çiftlerin bütün ihtiyaçlarının tek bir çatı altında toplanması ve hizmete sunulması olduğunu ifade eden Kumsmall AVM Yönetim Kurulu Başkanı ve Kayseri Mobilyacılar Odası Başkanı Ercan Sarıkaya, “Yalnızca ticari amaç gütmüyor; Kayseri’nin sosyokültürel hayatına renk katmaya da devam ediyoruz. Düğün denince akla gelen her şeyin bulunduğu bir etkinlikteyiz. Artık mobilyalar da hazır olarak değil; müşterinin renk ve tasarım talebine göre üretilmeye başlandı, dolayısıyla yazın evini yenileyecek, mobilya ihtiyacı olan vatandaşlarımız da gelerek fiyat avantajlarından yararlanabilir hem de erken teslim imkânlarından faydalanabilir. Stantlarımız yarın akşama kadar durmaya devam edecek ancak beyaz eşyadan mobilya takımlarına kadar her alanda vatandaşımızın hizmetindeyiz. Bayrama kadar da birçok firmamız düğün ve çeyiz paketleri hazırladılar, vatandaşlarımızın bu fırsatları kaçırmaması gerekiyor. Yaz mevsimlerine girdiğimizde mobilyaya karşı büyük bir talep ve yoğunluk da oluşuyor. Geçen yıl öylesine bir yoğunluk oluşmuştu ki 3-4 ay sonrası ürünleri temin ettiğimiz olmuştu. Dolayısıyla Kurban Bayramı’na kadar vatandaşlarımız siparişlerini verebilirse cidden kazançlı çıkacaklardır hem de istedikleri tasarımları yaptırabilmiş olacaklardır. Mobilya almak için en uygun zamandayız” diye konuştu.

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_en
Beğen