Nazife Merve ARIĞ

Kumsmall’da Engelliler Haftası kutlaması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kumsmall AVM’de 10 ile 16 Mayıs tarihleri arası Engelliler Haftası kapsamında Hacı Mustafa Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencileri tarafından kutlama programı gerçekleştirildi. Programda sanatçı canlandırmaları, işaret dili korosu ve folklor gösterileri sergilendi. Ayrıca öğrencilerin yapmış olduğu fotoğraf ve eşyalarla sergi açılışı da yapıldı.
10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında; Hacı Mustafa Postaağası Özel Eğitim Meslek Okulu’nca kutlama programı yapıldı. Hazırlanan kutlama programa; Kayseri Mobilyacılar Odası ve Kumsmall AVM Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sarıkaya, İl Millî Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı yetkililer, Kumsmall AVM idarecileri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Kutlama programında konuşan Başkan Ercan Sarıkaya, Kumsmall’ın halkın alışveriş merkezi olduğu ifade ederek yapılacak her kültür ve sanat etkinliğine açık olduklarını dile getirerek “Öğrencilerimiz, bizlerin en değerli misafirleridir” dedi.
Programda öğrencilerden oluşan mehter takımının konser vermesinin yanı sıra sanatçı canlandırması, işaret dili korosu, folklor gösterisi sergilendi ve öğrencilerin yapmış olduğu eserlerden oluşan sergi açıldı.

Kumsmall’da Engelliler Haftası kutlaması