1. Haberler
  2. Özel Haber
  3. Bahçe mobilyalarıyla dikkat çeken Kervansaray Han Kadın Kooperatifi’nin hedefi, ihracat yapabilmek

Bahçe mobilyalarıyla dikkat çeken Kervansaray Han Kadın Kooperatifi’nin hedefi, ihracat yapabilmek

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

– Kayseri Valiliği’nce başlatılan 2. Kadın Kooperatifleri Fuarı devam ediyor. Bahçe mobilyaları ve dekorasyon alanında faaliyet gösteren Kervansaray Han Kadın Kooperatifi Başkanı Sema İlhan, “3 aydan bu yana bu işi yapıyoruz, ürünlerimiz birinci kalitedir. Geri dönüşler de gayet iyi, alanımızın önü de açık” dedi ve kooperatifi ihracat yapabilecek seviyeye getirme konusunda çalıştıklarını ifade etti.
Kayseri Valiliği tarafından başlatılan 2.Kadın Kooperatifleri Fuarı Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde devam ediyor. Kayseri’nin birçok kadın kooperatifi de fuarda yerini aldı.
Bahçe mobilyaları üretimi ve dekorasyon konseptiyle kadın kooperatifleri arasında iddialı ve ilgi çekici olduklarını ifade eden Kervansaray Han Kadın Kooperatifi Başkanı Sema İlhan, “3 aydan bu yana bu işi yapıyoruz, ürünlerimiz birinci kalitedir. Geri dönüşler de gayet iyi, alanımızın önü de açık. Hedeflerimiz büyük, ihracat yapabilecek seviyeye gelmek istiyoruz, o yolda da ilerlemeye devam ediyoruz” dedi.
Kervansaray Han Kadın Kooperatifi’nin işi bir hayli geliştirdiğini ifade eden İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, Kervansaray Han’ın ihracat yapabilecek konuma gelmesi hususunda da Kaymakamlıkla birlikte desteklerini sürdüreceklerini belirtti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
1
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_en
Beğen