1. Haberler
  2. Etkinlik
  3. Vizyon Kitabevi, Yazar Miraç Çağrı Aktaş’ı ağırladı 

Vizyon Kitabevi, Yazar Miraç Çağrı Aktaş’ı ağırladı 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KAYSERİ (1HA) – Kayseri’de Vizyon Kitabevi tarafından organize edilen imza gününde Yazar Miraç Çağrı Aktaş okurlarıyla buluştu. Kitaplarını imzalayan ve okurlarıyla sohbet eden Aktaş, “Kayseri halkının kitap yazmaya ilk başladığımda desteğini çok gördüm. Kayseri benim için çok özel onlar bizi biz de onları çok seviyoruz”
Vizyon Kitabevi sponsorluğunda gerçekleşen imza gününde, Yazar Miraç Çağrı Aktaş Kayseri’ye geldi. Kayserili okurların yoğun ilgisiyle karşılaş Aktaş, okurlarının kitaplarını imzaladı ve fotoğraf çekindi. Kayseri halkının, kitap yazmaya ilk başladığında kendisine destek veren bir şehir olduğunu ifade eden Yazar Aktaş, “Kayseri çok güzel buraya daha önce de geldim. Bu AVM’ye Vizyon Kitabevi aracılığıyla ikinci defa geliyorum. Özgür beye bizi ağırladıkları için teşekkür ederim. Yine geçen sene olduğu gibi çok keyifli bir imza günü yapıyoruz. Buradaki insanlarla yeniden bir araya gelmek ve kitaplarını imzalamak çok güzel. Kayseri halkının kitap yazmaya ilk başladığımda desteğini çok gördüm. Kayseri benim için çok özel onlar bizi biz de onları çok seviyoruz” ifadelerini kullandı.
Organizasyonu gerçekleştiren Vizyon Kitabevi Sahibi Özgür Taş ise, “Kayseri imza günlerini çok seviyor. Bizde Vizyon Kitabevleri olarak imza etkinliklerimize devam ediyoruz. Değerli yazarımız Miraç Çağrı Aktaş ikinci kez Kayseri’de, Vizyon Kitabevinde. Çok mutluyuz, geçen seneyi ikiye katladık. Okur severler de bu heyecanı yaşıyor. Fotoğraf çektirip sohbet ediyorlar. İmza günlerimiz sürekli devam edecek. Okur severler yeni bir heyecanla yeni bir yazarla buluşacak. Bunun için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirler” diye konuştu.
Yazar Aktaş’la birlikte imza gününe katıldığını belirten Aleyna İrem Yeniay da, “Vizyon Kitabevinin gerçekleştirmiş olduğu imza gününde Miraç Çağrı Aktaş’la birlikte imza gününe devam ediyoruz. Gelen herkese yoğunluktan dolayı çok teşekkür ederiz. Kitapları da kendi kalbi gibi çok güzel. Vizyon Kitabevine de katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.
Vizyon Kitabevi’ne olan ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür eden Nilay Vurucu, “Vizyon Kitabevi olarak herkese kucak dolusu sevgiler gönderiyoruz. Bu yoğunluktan dolayı hepinize çok teşekkür ederiz. Çok güzel ve yoğun talep görüyoruz. Bu bizi çok mutlu ediyor. Yazarımız Miraç beye çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.
Yazar Aktaş’ı görmek ve kitabını imzalatmak için geldiğini ifade eden Nisa Nur Ünal, “Sabah 7’de uyandım imza gününe hazırlandım. Arkadaşlarıma haber ettim. Ben ve arkadaşlarım Miraç abiyi çok seviyoruz. Her sene düzenli olarak geliyordu iyi ki geldi. Kitapların hepsini okudum okumadıklarımı da aldım” şeklinde konuştu.
Okur Kübra Nur Sorgun da Yazar Aktaş ile bir araya gelmiş olmaktan mutluluk duyduğunu şu sözlerle ifade etti: “Tekrardan bizi Miraç Abiyle buluşturduğu için Vizyon Kitabevine Özgür Beye çok teşekkür ediyoruz. Miraç abiyi yıllardır severek okuyorum. Bu tarz etkinliklerin devamının gelmesini istiyoruz.”

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Vizyon Kitabevi, Yazar Miraç Çağrı Aktaş’ı ağırladı