Güncel

Vali Çiçek: “Kayseri’yi anlayıp işime bakmak istiyorum”

KAYSERİ (1HA) – Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Kayseri’yi anlayıp bir an önce işime bakmak istiyorum” dedi.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kayseri Şubesi’nin genişletilmiş istişare toplantısına katıldılar.

Burada iş insanlarıyla tanışan Vali Çiçek, MÜSİAD üyeleri ile birlikte olmanın heyecanını yaşadığını söyledi. Çiçek, “17 gündür Kayseri’deyim, Kayseri topraklarını dolaşıyorum ilçelerini geziyorum erken saatte başladığımız mesaiyi geç saatlere kadar sürdürüp Kayseri’yi bir an önce anlayıp işime bakmak istiyorum” dedi.

Babasının MÜSİAD’ın kurucularından olduğunu anımsatan Çiçek, çocukluğunun buralarda geçtiğini anlattı. Çiçek, “Burası benim evim gibi, sizin gençliğiniz MÜSİAD’da geçerken benim çocukluğum burada geçti. MÜSİAD’ın merdivenlerinden çıkıp inerdik sürekli. Babam MÜSİAD’ın kurucularındandı. MÜSİAD denildiği zaman aklıma baba dostlarım gelir. Ben hepinizden dua istiyorum inşallah başarılı olmak için Kayseri için çalışacağız” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Ferhat Akmermer, Vali Gökmen Çiçek’e günün anısına hediye takdim etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu