Talas Belediyesi’nden Şubat ayı etkinlikleri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KAYSERİ (1HA) – Talas Belediyesi tarafından Şubat ayında her yaş grubuna hitap eden programlarda Müzikten tiyatroya, konferanstan söyleşilere birçok etkinlik düzenlenecek. Gösteriler ücretsiz olacak.

Talas Belediyesi tarafından bu ay da kültür sanat etkinliklerine devam edilecek. Şubat ayında müzikten tiyatroya, konferanstan söyleşilere birçok etkinlik düzenlenecek. 8 Şubat’taki Yasin Pişgin söyleşisi ile başlayacak olan şubat ayı Talas Kültür Sanat etkinliklerinin ikinci programı 16 Şubat Perşembe günü düzenlenecek olan Cahit Zarifoğlu’nun “Yaşamak” isimli tiyatro oyunu olacak. Edebiyat dünyasının önemli isimlerinden olan Zarifoğlu’nun tiyatrosu ERÜ Sabancı Kültür Merkezinde saat 19.30’da başlayacak.

HATİCE KÜBRA TONGAR SÖYLEŞİSİ

Yazar ve aile danışmanı Hatice Kübra Tongar ise 18 Şubat Cumartesi günü düzenlenecek “Çocuklarımızın Hayatında Bıraktığımız İz: Çeyiz” isimli söyleşiyle bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunacak. Sabancı Kültür Merkezi’ndeki programın 18:00’da başlayacak.

AMİR ATEŞ VE GURUBU KONSERİ

Şubat ayının programlarından birisi de Türk Sanat Müziğinin usta bestecisi ve yorumcusu Amir Ateş konseri olacak. Amir Ateş ve beraberindeki grubun vereceği konserde Kayseri şarkıları seslendirilecek. 24 Şubat Cuma akşamı saat 19.30’da başlayacak olan program, Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

YUSUF KAPLAN SÖYLEŞİSİ

Şubat ayı Talas Kültür Sanat etkinliklerinin son programı ise gazeteci yazar Yusuf Kaplan’ın konuşmacı olarak katılacağı “28 Şubat Sürecinden 2023 Türkiyesi’ne” konulu söyleşi olacak. 27 Şubat Pazartesi günü saat 19.30’da başlayacak söyleşi Kayseri Üniversitesi 15 Temmuz Yerleşkesi Konferans Salonu’nda düzenlenecek.

Talas Kültür Sanat etkinlikleri ücretsiz olarak takip edilecek.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Talas Belediyesi’nden Şubat ayı etkinlikleri