1. Haberler
  2. Güncel
  3. Ramazan Bedir, AK Parti milletvekili aday adaylığı için başvuru yaptı

Ramazan Bedir, AK Parti milletvekili aday adaylığı için başvuru yaptı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KAYSERİ (1HA) – AK Parti Kayseri İl Başkan Yardımcısı Ramazan Bedir bugün görevinden istifa ederek AK Parti Kayseri Milletvekilliği aday adaylığı için başvuruda bulundu.

Cumhurbaşkanı ve 28 Dönem TBMM Milletvekilliği Seçimleri, 14 Mayıs Pazar günü yapılacak. Siyasi partilerde ise aday adaylığı heyecanı yaşanıyor. AK Parti Kayseri teşkilatında da hareketli günler başladı. AK Parti Kayseri İl Başkan Yardımcısı Ramazan Bedir, bugün AK Parti Kayseri İl Başkanlığı’nda yaptığı basın açıklamasıyla görevinden istifa ederek milletvekilliği aday adaylığı için başvuru yaptı.

Milletvekilliği aday adaylığını açıklamadan önce şiir okuyan AK Parti Kayseri İl Başkan Yardımcısı Ramazan Bedir, “Bizim bu toprakların evladı olarak şehitler yadigârı şanlı bayrağa, kadim şehrimiz Kayseri’ye bir vefa borcumuz var.  Bizim bu şehirde ki her vatandaşa, dükkânını açan esnafa, tarlasında ki çiftçiye, yaylasında ki köylüye, hizmet borcumuz var. Bizim siyaset anlayışımızın odağında bu yüce millet var. Bizim millete hizmet etmek için büyüttüğümüz hayallerimiz ve büyük Türkiye sevdamız var. Tek millet şiarı, tek bayrak şuuru, tek vatan düsturu ve tek devlet nidası ile geldiğimiz Türkiye Yüzyılı kapısında elimizi taşın altından çekip, gövdemiz koymanın mutluluğunu yaşıyorum. Geçmişte bu kadim şehre hizmet onurunu bizlere bahşeden Yüce Rabbime hamt ediyorum. Bundan sonra karanlıkları aydınlatan genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ardınca hizmet kervanında yol yürüyebilmek için çeşitli yönetim kademelerinde bulunduğum AK Partimizin İl yönetiminden ve başkan yardımcılığı görevimden istifa ediyor, milletvekilliği aday adaylığımın sürecinin başladığını kamuoyuna saygıyla duyuruyorum. Kader gayrete aşıktır. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_en
Beğen