KGC yönetiminde görev dağılımı yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KAYSERİ (1HA) – Son yapılan genel kurulda seçilen Kayseri Gazeteciler Cemiyeti (KGC) yönetim kurulu kendi arasında görev dağılımı yaptı.

KGC, genel kurul sonrası Metin Kösedağ başkanlığında ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, yönetime giren isimler arasında görev dağılımı da belli oldu. Cemiyeti Başkan Vekilliği görevine Canan Bayram ve Orhan Canbulatel seçilirken Başkan Yardımcılığı görevine ise Kürşat Açıkgöz, Mustafa Duran ve Erkinbeğ Uygartürk getirildi.

KGC Muhasip üyeliğe Demet Öztürk, genel sekreterliğe Mustafa Gürbüz ve genel sekreter yardımcılığına ise Salih Karakuzu getirildi. Tesislerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Ahmet Şan, üyelerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Rifat Kural, sosyal faaliyetlerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Emre Şapçı, kültürel faaliyetlerden sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak da Ali Altundaş seçildi.
Denetim Kurulu başkanlığına Sabahattin Sürmen, başkan yardımcılığına Duygu Uludaşdemir, Üye olarak ise Zafer Kara, Hakan Çiftçi ve Refik Yıldırım seçildi.

Zor bir görevi devraldıklarının belirten KGC Başkanı Metin Kösedağ, “Çok olgun ve güzel bir ortamda yapılan genel kurulda göreve getirildik. Bu bağlamda toparlayıcı bir rolün yanı sıra üyelerimizin her zaman yanında olmaya özen göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bu bağlamda herkese can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Bundan sonra üyelerimiz ile ilgili özellikle sosyal projeler ağırlıklı çalışmalarımız olacak” şeklinde konuştu.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
KGC yönetiminde görev dağılımı yapıldı