1. Haberler
  2. Güncel
  3. Kayseri heyetinden Ankara ziyareti

Kayseri heyetinden Ankara ziyareti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, beraberindeki Kayseri heyeti ile birlikte Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Başkan Büyükkılıç, görevine devam eden AK Parti Genel Başkan Vekili Efkan Ala ile AK Parti MKYK üyesi seçilen Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı da ziyaret etti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç beraberindeki Kayseri heyeti ile birlikte Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş, AK Parti Genel Başkan Vekili Efkan Ala ile AK Parti MKYK üyesi seçilen Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etti. Başkan Büyükkılıç’a ziyarette AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm ve yönetimi, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan, Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin, Felahiye Belediye Başkanı Vural Coşkun ve Akkışla Belediye Başkanı Ayhan Arslan da eşlik etti.

Büyükkılıç, Bakan Özhaseki’yi ziyaretinde, “AK Parti Kayseri İl Başkanımız Fatih Üzüm, teşkilat yöneticilerimiz ve ilçe belediye başkanlarımız ile birlikte Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’yi ziyaret ederek, şehrimiz ile ilgili istişarelerde bulunduk. Sayın Bakanımıza şükranlarımızı sunar, çalışmalarında kolaylıklar dilerim” dedi.

BÜYÜKKILIÇ’TAN AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KANDEMİR’E ZİYARET

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ayrıca Ankara’daki temasları kapsamında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’e de bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyareti değerlendiren Başkan Büyükkılıç, “AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir’i AK Parti Kayseri İl Başkanımız Fatih Üzüm ve ilçe belediye başkanlarımız ile birlikte ziyaret ettik. Sayın Başkanımıza misafirperverlikleri için teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dilerim” şeklinde konuştu.

Büyükkılıç, Elitaş ve Ala’ya Kayserililerin selamlarını ileterek, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle AK Parti Genel Başkan Vekilliği görevine atanan değerli hemşehrimiz Sayın Mustafa Elitaş ve AK Parti Genel Başkan Vekili Efkan Ala’yı, AK Parti İl Başkanımız Fatih Üzüm ve ilçe belediye başkanlarımızdan oluşan heyetle ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Kendilerine güzel şehrimiz Kayseri’nin kadirşinas insanlarının selamlarını ilettik” diye konuştu.

BÜYÜKKILIÇ’TAN AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER BAŞKANI YILMAZ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ayrıca Ankara’daki temasları kapsamında AK Parti MKYK üyesi seçilen Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a da hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, “AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Yılmaz’ı, MKYK üyesi seçildiği olağanüstü kongremizin ardından AK Parti Kayseri İl Başkanımız Fatih Üzüm ve ilçe belediye başkanlarımız ile birlikte ziyaret ederek hem hayırlı olsun temennilerimizi ilettik hem de çalışmalarımızı değerlendirdik” ifadesinde bulundu.

Başkan Büyükkılıç, Kayseri’yi ilgilendiren proje ve hizmetlerle ilgili sık sık Ankara’da temaslarda bulunmaya devam edeceklerini vurguladı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_en
Beğen