Kampanyası tamamlanan SMA hastası Hasan Çınar’dan Vali Çiçek’e ziyaret

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

KAYSERİ (1HA)- Kayseri’de yaşayan Spinal Musküler Atrofi (SMA) Tip 2 hastası Hasan Çınar Süyüm’ün yurtdışında Zolgensma gen tedavisi olması için gerekli para toplandı. Hasan Çınar ve ailesi, tedaviden önce Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti.

Kayseri’de Spinal Muskuler Atrofi (SMA) Tip 2 hastası olan Hasan Çınar’ın yurtdışında Zolgensma gen tedavisi olması için ailesi Valilik izniyle kampanya başlattı. 28 ay süren kampanyada toplanması gereken 1 milyon 850 bin dolar para düzenlenen kampanyalarla toplandı. Mutlu sona ulaşılan kampanyada Hasan Çınar’ın yurtdışına gitmesi ve güzel haberlerle dönmesi bekleniyor. Hasan Çınar ve ailesi tedavi öncesi Vali Çiçek’i makamında ziyaret etti.

Ziyaret anlarından görüntüler paylaşan ve mutluluğunu dile getiren Vali Çiçek sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: “Hasan Çınar Vali amcasını ziyarete gelmiş.. Hasan Çınar’ı ve ailesini misafir etmekten mutluluklarını paylaşmaktan çok mutlu oldum. Rabbim seni her şeyden korusun bahtın açık olsun güzel yavrum.”

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Kampanyası tamamlanan SMA hastası Hasan Çınar’dan Vali Çiçek’e ziyaret