DEVELİ BELEDİYE BAŞKANI CABBAR, ELBİSTAN DEVELİ KONTEYNER KENT’İ ZİYARET ETTİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KAYSERİ (1HA) – Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Kahramanmaraş depremleri sonrasında Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’in koordinatörlüğünde Develi belediyesinin alt ve üst yapı çalışmalarını tamamlayarak 500 depremzedeye barınma imkânı sağladığı Elbistan Develi Konteyner Kent’i ziyaret etti.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Kahramanmaraş’a giderek Elbistan Develi Konteyner Kent’de depremzedelerle buluştu. Cabbar, parke çalışmasından, aydınlatmasına, çevre temizliğinden her türlü peyzaj çalışmalarına kadar her türlü alt ve üst yapı çalışmalarının titizlikle tamamlanmasıyla burada görevlerinin bitmediğini belirterek kardeşlik gereği her zaman ziyarette bulunarak destek olacaklarını söyledi.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “6 Şubat’tan şimdiye kadar tüm ülkemizde olduğu gibi bizim de yüreğimiz deprem bölgesindeki kardeşlerimizle birlikte atıyor. Develi Belediyesi olarak deprem bölgesindeki kardeşlerimizin yaralarını sarmak için gece gündüz demeden gayret göstermeye onlara hizmet üretmeye devam ediyoruz. Elbistan’daki Develi Konteyner Kentimizin yapımında bizlere destek olan ve yapılacak hizmetler noktasında her daim istişare halinde olduğumuz Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç’a teşekkür ediyorum. Hemşerilerimizin selamını ilettiğimiz depremzede kardeşlerimizin devletimizin desteği, milletimizin fedakarlığıyla günden güne yaralarının sarıldığına şahit olduğumuz depremzede kardeşlerimizin yüzlerindeki tebessümü görmek bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Burada yaşayan kardeşlerimizin derdine bir nebze de derman olmuşsak ne mutlu bize. Rabbim ülkemizi ve tüm insanlığı böylesi afetlerden muhafaza buyursun” şeklinde konuştu.

Başkan Cabbar ziyaret sonrasında depremzedelere çeşitli hediyeler de takdim etti.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
DEVELİ BELEDİYE BAŞKANI CABBAR, ELBİSTAN DEVELİ KONTEYNER KENT’İ ZİYARET ETTİ