Başkan İlmek: “Geçen Yılın 2 Katı Hizmet Üreteceğiz”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KAYSERİ (1HA) – Üçkuyu Mahallesindeki parke çalışmalarını denetleyen İncesu Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek, bu yıl, geçen senenin 2 katı hizmet üreteceklerini söyledi. Başkan İlmek “Söz verdiğimiz üzere mahallelerimizde tespit ettiğimiz eksikleri kısa sürede gidermeye başladık. Bu dönemi çok verimli geçirmeyi hedefliyoruz” açıklaması yaptı.

İncesu Belediyesi havaların ısınmasıyla saha çalışmalarına başladı. İlçede Süksün ve Kızılören’de yapılan çalışmalarla birlikte daha önce söz verilen Üçkuyu mahallesinde de parke çalışmalarına start verildi. Çalışmaları yerinde inceleyen İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, bu dönemi ilçeye alt ve üst yapı anlamında çok iyi değerlendirmek istediklerini söyledi.

Mahalle muhtarı ve azaların da hazır bulunduğu incelemeler sırasında açıklama yapan İlmek, “2 yıl süren pandemi döneminde yaşanan hizmet aksaklığını gidermek için oluşturduğumuz ekiple çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz yıl verimli bir çalışma dönemini geçirdik. Bu yıl da geçtiğimiz yılın en az iki katı bir çalışma performansı sergileyeceğiz. ‘Tespit et, bitir’ şeklinde yaptığımız çalışma modeli ile kış döneminde belirlediğimiz çalışma alanlarına hızlı bir şekilde girdik. Süksün, Kızılören ve şimdi de Üçkuyu mahallelerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Halkımızı dinliyor, taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Oluşturduğumuz memnuniyet bizleri sevindiriyor. Kış döneminde tüm mahallelerde yerinde inceleme yaptık. Ödevlerimizi biliyoruz. Şimdi de bu ödevleri bir bir yapıyor, halkımızı mutlu ediyoruz” diye konuştu.

 

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Başkan İlmek: “Geçen Yılın 2 Katı Hizmet Üreteceğiz”