CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ‘KAYSERİ’ TEŞEKKÜRÜ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KAYSERİ (1HA) – Kahramanmaraş’ta, Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve AFAD tarafından kurulan konteyner kentte inceleme yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, afetzedelere yönelik destekler nedeniyle Başkan Memduh Büyükkılıç ve Kayserililere teşekkür etti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, deprem bölgesine gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Karacasu Kampüsü’ndeki Büyükşehir Belediyesi ve AFAD iş birliğinde kurulan ilk konteyner kentte karşıladı.
Başkan Büyükkılıç, konteyner kentin AFAD ile iş birliği halinde altyapısıyla birlikte kullanıma hazır hale geldiğini belirterek, “Kahramanmaraş’ta Cumhurbaşkanımız, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan, MHP lideri Sayın Devlet Bahçeli ve beraberindeki heyet ile birlikte konteyner kentte incelemelerde bulundu. Sayın Cumhurbaşkanımız, Kayseri ve Kayserililere desteklerinden dolayı teşekkür etti” diye konuştu.

Depremden etkilenen vatandaşlara hızlı bir şekilde geçici de olsa yeniden bir yuva sıcaklığı oluşturmayı amaçladıklarını vurgulayan Büyükkılıç, depremin yaralarını el birliğiyle sarmak için var güçleri ile bölgede çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ‘KAYSERİ’ TEŞEKKÜRÜ