Çolakbayrakdar, “Daha yaşanabilir bir Seyrani için durmaksızın çalışıyoruz”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

KAYSERİ (1HA) – Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kentsel Dönüşüm Projesi’nin devam ettiği Seyrani Mahallesi’nde park çalışmalarını yerinde inceledi. Yolları, parkları ve sosyal donatılarıyla daha yaşanabilir bir Seyrani için durmaksızın çalıştıklarını söyleyen Başkan Çolakbayrakdar; “Hemşehrilerimizin mutlu ve huzurlu olarak yaşayabileceği bir Kocasinan’ı hazırlamak için gayret ediyor ve yoğun çaba gösteriyoruz” dedi.

Kentsel Dönüşüm Projeleri’nden biri olan Seyrani Mahallesi’nde yapımı devam eden iki büyük park çalışmasını kontrol eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Dönüşüm projeleri ile vatandaşların daha güzel ve daha konforlu ortamlarda yaşamaları için durmaksızın çalıştıklarını söyleyen Çolakbayrakdar, kentsel dönüşümle birlikte diğer sosyal donatıları da birer birer yaptıklarını ve Kayseri’ye yakışır yeni çehresi ile Seyrani’nin daha güzel olacağını ifade etti.
Vatandaşların daha güzel bir ilçede yaşamaları için yoğun gayret sarf ettiklerini dile getiren Çolakbayrakdar, “Seyrani Mahallesi’nde, bir yandan imarsız eski evler çağdaş normlarda yapılmış yapılara dönüşürken bir yandan da yolları ve sosyal donatıları birer birer yapıyoruz. Bölgede yaşayan hemşehrilerimize yeni bir hayat sunabilmek için çalışmalarımız olağanca hızıyla devam ediyor. Geçen yıl başladığımız ve bu yıl tamamlayacağımız iki farklı parkı, hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. On bin metrekare alandan fazla olacak olan iki farklı parkımızı, Seyrani ’ye kazandırmış olacağız. Kentsel dönüşümle birlikte nüfus yoğunluğunun arttığı bölgemizde çevre şartlarının daha da iyileştirilmesi kaçınılmaz hale geldi. İnşallah yolları, parkları ve sosyal donatılarıyla daha da yaşanabilir bir Seyrani olacak. Yaptığımız hizmetlerle Seyrani kentsel dönüşümün sonuna doğru yaklaşıyoruz” şeklinde konuştu.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Çolakbayrakdar, “Daha yaşanabilir bir Seyrani için durmaksızın çalışıyoruz”