Başkan Esat Öztürk: “70 yeni projemizle ilçemize değer katmaya devam edeceğiz”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

– Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, yeni dönemde hayata geçirecekleri 70 yeni proje hakkında açıklamalarda bulundu. Projeler kapsamında konuşan Başkan Öztürk, “Öne çıkanlar arasında 200 kişilik tekstil fabrikası, Ağcaşar Millet Parkı, yeni sanayi sitesi, kongre ve gösteri merkezi, Fevzi Çakmak Seyir Parkı, yarı olimpik yüzme havuzu ve bölge otoparkları bulunmaktadır. Bu projelerin tamamlanmasıyla, iş imkanları oluşturarak istihdamı artırmayı, sosyal ve kültürel alanlarda daha fazla hizmet sunmayı ve Yahyalı’nın genel yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefliyoruz. Hep birlikte, daha yaşanabilir bir Yahyalı için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Yahyalı Belediye Başkanı ve AK Parti Yahyalı Belediye Başkan Adayı Esat Öztürk, seçildikleri takdirde ilçede hayata geçirecekleri 70 yeni proje hakkında bilgiler paylaştı.
Hazırlanan projelerin vatandaşların refahının artması ve Yahyalı’nın potansiyelini açığa çıkararak kalkındırılmasını sağlayacağını söyleyen Başkan Öztürk, “Projelerimizde öne çıkanlar arasında 200 kişilik tekstil fabrikası, Ağcaşar Millet Parkı, yeni sanayi sitesi, kongre ve gösteri merkezi, Fevzi Çakmak Seyir Parkı, yarı olimpik yüzme havuzu ve bölge otoparkları bulunmaktadır. Bu projelerin tamamlanmasıyla, iş imkanları oluşturarak istihdamı artırmayı, sosyal ve kültürel alanlarda daha fazla hizmet sunmayı ve Yahyalı’nın genel yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefliyoruz. Ayrıca, ilçemizin altyapısını güçlendirmek ve ulaşımı daha konforlu hale getirmek amacıyla ilçenin tüm yollarının asfaltlanması da bu projelerimiz arasında yer alıyor. Yolların asfaltlanmasıyla birlikte, ulaşımın daha güvenli ve rahat olmasını sağlayacak ve ilçe genelinde yaşam kalitesini artıracak bir adım atmış olacağız. Yahyalı’nın geleceğine güvenle bakıyoruz ve bu projelerin ilçemizin kalkınmasına ve refah seviyesinin yükselmesine önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Hep birlikte, daha yaşanabilir bir Yahyalı için çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Başkan Esat Öztürk: “70 yeni projemizle ilçemize değer katmaya devam edeceğiz”