Bakan Soylu, Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç ile birlikte Geçici Konaklama Merkezi’nde incelemelerde bulundu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KAYSERİ (1HA) – İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile birlikte Karacasu Geçici Konaklama Merkezi’nde incelemelerde bulundu.
Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki yıkıcı depremin yaraları sarılıyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, depremin merkez üssü Kahramanmaraş’ta Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Fatma Varank, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ile birlikte Karacasu Geçici Konaklama Merkezi konteyner kurulum alanında incelemelerde bulundu.
Kahramanmaraş’ta depremin yaralarını el birliğiyle sarmaya devam ettiklerini belirten Başkan Büyükkılıç, devlet ve milletin kenetlendiğini vurgulayarak, “Devlet-Millet kenetlendik, Kahramanmaraş’ı yeniden inşa ve ihya çalışmalarını sürdürüyoruz. İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun koordinatörlüğünde Kahramanmaraş’ta depremin yaralarını el birliğiyle, hep birlikte sarıyoruz. Kahramanmaraş’ta, Karacasu Geçici Konaklama Merkezi Konteyner Alanı kurulum çalışmaları devam ediyor” diye konuştu.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Bakan Soylu, Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç ile birlikte Geçici Konaklama Merkezi’nde incelemelerde bulundu