1. Haberler
  2. Ekonomi
  3. Atış Şirketler Grubu’nda Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri başladı

Atış Şirketler Grubu’nda Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BURSA (AA) – Atış Şirketler Grubu, kadın çalışanlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü düzenlediği etkinliklerle kutluyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Atış Grup'un yeni nesil sağlık yatırımı Meditown tarafından düzenlenen medikal söyleşiler serisi, Atış Şirketler Grubu'nun kadın çalışanlarına özel olarak gerçekleştirildi.

Downtown Eğlence ve Yaşam Merkezi'ndeki bir restoranda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği İçin Dijital Çözümler Derneği (FEMINUP) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Opr. Dr. Merve Olgun'un konuk konuşmacı olarak yer aldığı “Meditalks-Tıp Deyip Konuşanlar” etkinliği, “Arada Laflayalım” söyleşisiyle başladı.

Söyleşide, kadın sağlığı başta olmak üzere çalışan kadınların cinsiyet temelli sağlık sorunları ele alındı.

Açıklamada etkinlikteki konuşmasına yer verilen Meditown Müdürü Buket Tanrıseven, programda kadın çalışma arkadaşlarıyla bir araya geldiklerini belirtti.

Meditown olarak Dünya Kadınlar Günü'ne özel etkinlikler planladıklarını aktaran Tanrısever, “Meditown'un medikal söyleşiler serisi 'Meditalks-Tıp Deyip Konuşanlar'ın lansmanını da başlatmış olduk. Bu söyleşi serisini düzenli olarak farklı branşlardaki uzmanlarımızın katılımıyla sürdürmeyi planlıyoruz.” ifadesini kullandı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_en
Beğen