1. Haberler
  2. Güncel
  3. AK Partili Okandan: “Cumhurbaşkanımızı tekrar seçip Türkiye Yüzyılı inşasına başlamak istiyoruz”

AK Partili Okandan: “Cumhurbaşkanımızı tekrar seçip Türkiye Yüzyılı inşasına başlamak istiyoruz”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

KAYSERİ (1HA – ÖZEL)- AK Parti Kayseri Milletvekili aday adayı Hüseyin Okandan, Türkiye ve Kayseri’ye nasıl katkı verilebileceğinin kaygısında olduklarını belirterek, “Cumhurbaşkanımızı ilk turda yeniden seçip Türkiye Yüzyılı inşasına da bir an evvel başlamak istiyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri 14 Mayıs’ta yapılacak. Tüm partilerde de hareketlilik devam ediyor. 4,5 yıldır AK Parti Kocasinan İlçe Başkanlığı yapan AK Parti Kayseri Milletvekili aday adayı Hüseyin Okandan, seçim çalışmalarını değerlendirdi. “Bu yola çıkmış olmak hakikaten bizlere onur ve gurur verdi” diyen Okandan, “4,5 yıldır Kocasinan teşkilatında mahallelerimizi, köylerimizi tek tek gezdik. Ama dün fark ettim de uzun süredir Kocasinan dışına pek çıkmamışız. Dün de İncesu Yeşilhisar ve Yahyalı teşkilatlarındaydık. Eve girdiğimizde gece 1’i buldu. Hakikaten gittiğimiz her teşkilatımızda da gönülden hoş sohbet ve muhabbetle karşılaşıyoruz. Bu da bizleri ziyadesiyle memnun ve mutlu ediyor. Dileğimiz ve temennimiz gerçekten bu yolda bilhassa teşkilat mensuplarımız, eğer ki listede olacaksak ta Tüm Kayserili hemşehrilerimizin duasını ve desteğini alabilmek. Bu bir yol, bir ateşten gömlek, bizde bu memleket için bu memleketin faydası için canımızla, malımızla, yaşımızla elimizden ne katabilirsek diye kaygılarla yola çıktık. Rabbim inşallah yolun sonunu hayır eyler. Her zaman dileğimiz ve temennimiz şu, kalıp kendimizi ifade etmek anlatmak peşinde değiliz, sadece kaygımızı anlatsak, zaten vatandaşımızın ismimizi bilemesine bile gerek yok, kaygımızı bilsek yeter. Bu kaygıyla da acaba Kayseri’mize, Türkiye’mize nasıl katkı verebiliriz gayreti içerisindeyiz. Birbirinden güzel aday adayları var, niyeti hayırla bu yola çıkmış insanlar var. Tabi her şeyden öte ilk turda Cumhurbaşkanımızın en güzel sonuçlarla Türkiye’de yeniden Cumhurbaşkanımız olarak seçip Türkiye Yüzyılı inşasına da bir an evvel başlamak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

‘14 MAYIS SEÇİMLERİNDE TÜRKİYE’NİN DİRAYETİNİ TEKRAR DÜNYADA ÖRNEK ŞEKLİYLE ORTAYA KOYACAĞIMIZA İNANIYORUM’

Türkiye’nin geçmişine bakıldığında karanlık yüzü olan siyasilerin milletin huzuruna çıkmasının çok acı olduğunu belirten Okandan, “Bir yandan da baktığımızda, diğer siyasi partilere, millet ittifakına, şuan destekleyenlere baktığımızda bugün de HDP’nin destek verdiğini görmek bizlerin tüylerini diken diken etti. Bugün HDP dediğimiz siyasi parti PKK’nın uzantısıdır. Bunu anlatmak veya ifade etme peşinde değiliz ama ne olursa olsun, burada Cumhurbaşkanımızın karşısında saf tutulmuş. Ülkemizin geçmişine baktığımızda hep karanlık yüzü olan siyasi grupların şuan da milletimizin huzuruna çıkıyor olabilmesi bile gerçekten çok acı bir şey ama ben inanıyorum ki milletimizin terazisi her şeyden daha da öte, en doğru ve en güzel kararı verecek diye düşünüyorum. Rabbim bu milleti bu memleketi hiçbir millete dahi muhtaç etmesin. Özellikle son süreçte yaşanan Yüzyılın afeti dediğimiz deprem bölgesinde de bir yandan yaralar sarılmaya çalışılıyor. Hem bürokratlarımız hem siyasilerimiz hem de tüm hemşehrilerimizin birlik ve beraberliğinin nasıl örnek olduğunu tüm dünyaya gösterdik. İnşallah tüm dünyanın da takipte olduğu 14 Mayıs seçimlerinde bu birliğin beraberliğin ve Türkiye’nin dirayetini tekrardan dünyada örnek şekliyle ortaya koyacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
AK Partili Okandan: “Cumhurbaşkanımızı tekrar seçip Türkiye Yüzyılı inşasına başlamak istiyoruz”