10 C
Kayseri
Cumartesi, Eylül 23, 2023
Ana SayfaHaberGüncelAK PARTİLİ MELEKOĞLU: “KOCASİNAN OLARAK GENÇLERE DOKUNACAĞIZ.”

AK PARTİLİ MELEKOĞLU: “KOCASİNAN OLARAK GENÇLERE DOKUNACAĞIZ.”

Yayın Tarihi:

KAYSERİ (1HA) – AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Selçuk Melekoğlu, ilçe teşkilatı olarak gençler için E-spor kuracaklarını söyledi. Melekoğlu, “Gençler için ne yapalım diye düşündük ve Kocasinan olarak E-spor kuracağız. Bizim teşkilatımızda oyun takımımız olacak. Kocasinan’ın 93 mahallesinde gençlere hizmet vereceğiz, LİG, ödüllü yarışmalar düzenleyeceğiz. Kocasinan takımını oluşturduktan sonra Türkiye Lig’inde yarışacağız” dedi.
AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Selçuk Melekoğlu, KayseRadar ve Radyoradar ortak yayınında ‘Siyasi Gündem’ programına katılarak moderatör Duygu Sarınca’nın sorularını yanıtladı. Melekoğlu, gençlere yönelik çalışma yürüttüklerini ifade ederek Kocasinan olarak E-spor kuracaklarını söyledi.
Melekoğlu, teşkilata yeni kişilerin katıldığını genç ve liyakat sahibi kişilerle bir arada olduklarını söyleyerek, “Cumhurbaşkanımıza gönül verdik ve AK Parti’de faaliyet göstermeye başladık. Yönetimimize de yaklaşık 17 kişi ilave ettik. 45 kişilik yönetim kurulumuz var, eski arkadaşlarımız zaten konusunda uzman. Kocasinan’ın yaklaşık 409 bin nüfusu, 290 bine yakın seçmenimiz, 824 sandığımız var. Taze heyecanlı kişiler mutlaka gereklidir ve biz de bunları ilave ettik. Bu görevde olmak isteyip yıllarca uzaktan takip eden insanlar vardı. Bunları tespit ettik. Yönetime aldığımız kişiler liyakat sahibi, arkasında kitlesi olan, yıllardır partiye hizmet etmek isteyen ama fırsat bulamayan ve genç kişileri topladık” ifadelerini kullandı.
‘E-SPOR KURACAĞIZ’
Başkan Melekoğlu, gençlerle ilgili çalışmalar yürüttüklerini söyleyerek, “Gençlere dokunacağız. Gençler şimdi oyunlar oynuyor. Son 2 yıldır baktığım zaman çocuklarla iletişim kopuyor. Gençlerin gözünde ışık var parıl parıl parlıyor ama biz bunlardan uzağız. Ne yapalım diye düşündük ve Kocasinan olarak E-spor kuracağız. Bizim teşkilatımızda oyun takımımız olacak. Kocasinan’ın 93 mahallesinde gençlere hizmet vereceğiz, LİG, ödüllü yarışmalar düzenleyeceğiz. Kocasinan takımını oluşturduktan sonra Türkiye Lig’inde yarışacağız. Gençlerle OSB’de yatırım konuşamayız haliyle bu tarz faaliyetler yapmalıyız. Youtube kanalında video çeken meşhur insanlar var, ailelerin onay verdiği kişiler var ve onları Kocasinan’a getireceğiz. Hazırlıklarımız sürüyor” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir

10. kattan atlayan genç kız yaşamını yitirdi

kattan atlayan genç kız yaşamını yitirdi Kayseri’de henüz bilinmeyen...

Kayseri’de kuran kursu hocası açığa alındı

Kayseri’nin Hacılar ilçesinde bulunan bir Kur’an Kursu’nda iddiaya göre...

Anneye 12 yıl, babaya 6 yıl hapis

Oğullarına ait uyuşturucuyu saklayan anneye 12.5 yıl, babaya 6...

Kayseri’de yaktığı anızın içine düşerek can verdi

Kayseri’de yaktığı anızın içine düşen kişi yanarak can verdi. Olay,...

Kayseri’de ev sahibiyle tartışan kiracı oturduğu evi ateşe verdi

Kayseri'de ev sahibiyle tartışan kiracının ateşe verdiği müstakil evdeki...

Son Haberler