19. Tarım Fuarı’nda binlerce ziyaretçi ağırlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

19’uncu Tarım Fuarı son gününde de ziyaretçilerini ağırladı. Tarım fuarını değerlendiren ve seneye tekrar yapacaklarını dile getiren Atlas Fuarcılık Yetkilisi Fevzi Atasagun, “Fuarın son saatleri olmasına rağmen fuar alanımız inanılmaz derecede yoğun. Katılımcı firmalarımızda çok memnunlar. Fuarda yenilikler çok fazla” dedi.

Atlas Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen ve toplamda 500 firma ve bin 900 markanın katılmış olduğu 19’uncu Tarım Fuarı’nı etkinliğin son gününde de ziyaretçilerini ağırladı.

Tarım fuarı hakkında değerlendirmelerde bulunan Atlas Fuarcılık Yetkilisi Fevzi Atasagun, “Biz özellikle Kayseradar’a fuarımızın sponsorluğunu yaptığı için çok teşekkür ediyoruz. Bu sene fuarımızın 19’uncusunu yapıyoruz. Biz bu sene fuarımızın 19’uncusunu yapıyoruz. Fuarımıza inanılmaz ilgi var. İçerisi insan seli. Bu kadar kalabalığı bizde beklemiyorduk. 300 binin üzerinde ziyaretçi var. Türkiye’nin her tarafından fuarımıza katılım var. Fuarın son saatleri olmasına rağmen fuar alanımız inanılmaz derecede yoğun. Katılımcı firmalarımızda çok memnunlar. Fuarda yenilikler çok fazla. Fuarımız tarım, hayvancılık ve gıda olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Tarımda kullanılan bütün ekipler fuarda sergileniyor. Tarıma ve hayvancılığa dair son teknoloji ürünlerimizde bura yer aldı. Önümüzdeki sene bu fuarın 20’sini yapacağız” ifadelerini kullandı.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
19. Tarım Fuarı’nda binlerce ziyaretçi ağırlandı