Fotoğraflı (10)
1:13

SP Kocasinan Belediye Başkan Adayı Güngör; “Erkilet bölgesinde küçük sanayi sitesi kuracağız”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Erkilet bölgesinde yapılması planlanan küçük sanayi sitesi projesinden söz eden Saadet Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Recep Güngör; “Erkilet semtinde Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nin üst kısımlarında Erkilet küçük sanayi sitesi kurmayı planlıyoruz. Buradaki amacımız Kocasinan ilçesinin farklı bölgelerine yayılan insanların haberdar bile olmadığı bazı sanayi sitelerini herkesin bildiği bir alanda yoğunlaştırmaktır” dedi.

Saadet Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Recep Güngör, Kayseradar ve Radyoradar ortak canlı yayınında ‘Gündem Kayseri’ programında Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Bayram’ın sorularını yanıtladı.
Erkilet bölgesinde yapılması planlanan küçük sanayi sitesi projesinden söz eden Saadet Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Recep Güngör; “Erkilet semtinde Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nin üst kısımlarında Erkilet küçük sanayi sitesi kurmayı planlıyoruz. Buradaki amacımız Kocasinan ilçesinin farklı bölgelerine yayılan insanların haberdar bile olmadığı bazı sanayi sitelerini herkesin bildiği bir alanda yoğunlaştırmaktır. Kayseri’de özellikle hizmet noktasında çok iyi ustalarımız var ve bu ustalarımıza yurt dışından, orta doğudan ciddi talepler var ustalarımız kendilerini pazarlama konusunda biraz eksik kalıyorlar. Biz belediye eliyle bunu nasıl hızlandırabiliriz, bir hizmet ihracatına nasıl yönlendirebiliriz diye düşündük ve burada yurt dışına hizmet sağlamak isteyen ustalara yabancı dil desteği sağlamayı düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
SP Kocasinan Belediye Başkan Adayı Güngör; “Erkilet bölgesinde küçük sanayi sitesi kuracağız”