10 C
Kayseri
Cumartesi, Eylül 23, 2023
Ana SayfaHaberGüncelMHP'Lİ ÖZDEMİR: "HEDEFİMİZ, CUMHURBAŞKANIMIZIN YENİDEN SEÇİLMESİ VE MHP’Lİ VEKİLLERİN MECLİSTEKİ SAYISINI ÇOĞALTMAK”

MHP’Lİ ÖZDEMİR: “HEDEFİMİZ, CUMHURBAŞKANIMIZIN YENİDEN SEÇİLMESİ VE MHP’Lİ VEKİLLERİN MECLİSTEKİ SAYISINI ÇOĞALTMAK”

Yayın Tarihi:

 

KAYSERİ (1HA)- Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Gönül Birlikteliği Gecesi’nde konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, “Sayın genel başkanımızın önümüze koyduğu vazife ile seçimlere gidiyoruz; Bunlardan ilki sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ilk turda yüksek bir çoğunlukta yeniden cumhurbaşkanı olarak seçilmesidir. İkincisi ise MHP’nin meclisteki milletvekili sayısını çoğaltmasıdır” dedi.
MHP Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Gönül Birlikteliği Gecesi’ne MHP Genel Başkan Yardımcısı, Kayseri Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili adayı İsmail Özdemir, MHP Kayseri Milletvekili ve 28. Dönem Kayseri Milletvekili Adayı Baki Ersoy, MHP Kayseri İl Başkanı Ahmet Bağçovan, MHP Kayseri Milletvekili Adayları, Özvatan, Sarıoğlan, Sarız, Pınarbaşı Belediye Başkanları, il ve ilçe teşkilatı mensupları, KAÇEP Teşkilatı ve çok sayıda parti mensubu katılım sağladı.
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, “Genel başkanımız yeni dönemde üstlendiği görevi yerine getirmiştir. Lidere sadakati şerefi bilmiş ve şerefinden de asla taviz vermemiştir. İşte bu duruşumuz bizi biz yapan Türkiye’de birbirinden değerli teşkilatlar arasında Kayseri’yi ‘hareketin omurgası’ haline getiren en önemli vasfımız en önemli özelliğimizdir. Yeni dönemde yeni hedeflerle Milliyetçi Hareket Partisi Türklüğün ufkunu aydınlatmak için çok kararlı bir dönem içerisindeyiz. Hepimiz aynı anlayışla aynı ideallerle aynı ülkülerle aynı heyecanlarla aynı düşüncelerle aynı hukukla, ama en önemlisi birlik ve beraberlikle geleceğe doğru yol alma noktasında ve Türkiye’yi büyük hedefe doğru ilerletme yolunda bu zamana kadar çalıştık gayret ettik. Yine iki önemli tercih sayın genel başkanımızın önümüze koyduğu vazife ile seçimlere gidiyoruz. Bunlardan ilki Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ilk turda yüksek bir çoğunlukta yeniden cumhurbaşkanı olarak seçilmesidir. İkincisi ise MHP’nin meclisteki milletvekili sayısını çoğaltmasıdır. O ve sizlerin de gayreti ile belki de Kayseri’de daha büyük bir zafere ulaşmasıdır. Bunun için hep birlikte gayret edelim” ifadelerini kullandı.
MHP Kayseri İl Başkanı Ahmet Bağçovan ise “MHP bugün Kayseri’de her zaman olduğu gibi yine tek yürek, tek ses, tek nefestir. Elbette MHP, Türkiye’nin son kalesi, son direniş hattıdır. Bizleri TBMM’de bozkurt duruşlarıyla temsil eden 2 kıymetli milletvekilimize gösterilen gönüllerimizi güldüren teveccühle hepsi birbirinden kıymetli milletvekili adaylarımızla il, ilçe her gün tüm hemşerilerimizle buluşuyoruz. İl, ilçe, KAÇEP, Ülkü Ocakları teşkilatı, taş medreseli abilerimizin ve bu salonu dolduran tüm gönüldaş ve ülküdaşlarımızın yoğun gayretleriyle hep birlikte heyecan ve azimle yaptığımız çalışmaların vatandaşlarımızdan, hemşehrilerimizden olumlu şekilde bize yansıdığını görmek mutlulukların en güzelidir. Ülkemizin huzurlu ve refah dolu yarınlara kavuşması için, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle siyasi ve ekonomik istikrarı korumak için kaderimiz, kararımız birdir” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir

10. kattan atlayan genç kız yaşamını yitirdi

kattan atlayan genç kız yaşamını yitirdi Kayseri’de henüz bilinmeyen...

Kayseri’de kuran kursu hocası açığa alındı

Kayseri’nin Hacılar ilçesinde bulunan bir Kur’an Kursu’nda iddiaya göre...

Anneye 12 yıl, babaya 6 yıl hapis

Oğullarına ait uyuşturucuyu saklayan anneye 12.5 yıl, babaya 6...

Kayseri’de yaktığı anızın içine düşerek can verdi

Kayseri’de yaktığı anızın içine düşen kişi yanarak can verdi. Olay,...

Kayseri’de ev sahibiyle tartışan kiracı oturduğu evi ateşe verdi

Kayseri'de ev sahibiyle tartışan kiracının ateşe verdiği müstakil evdeki...

Son Haberler