DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Türkmen: “Kocasinan, çivi çakılmamış pozisyondadır”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocasinan merkez ilçelerden birisi olmasına rağmen Talas ve Melikgazi’ye nazaran daha az yatırım aldığını ifade eden DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen, “Kocasinan, Talas ve Melikgazi’ye göre çivi çakılmamış pozisyondadır. Zümrüt ve Yakut Mahallesi’nde birtakım projeler yapılmış fakat başka hiçbir mahalleye yatırım gelmedi. Terminal ve havalimanı gibi önemli tesisler Kocasinan’da fakat çevresine hiçbir sosyal yapı inşa edilmedi” dedi.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Kayseri Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen, Kayseradar ve Radyoradar ortak canlı yayınında ‘Yol Açık’ Programına konuk olarak Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Bayram’ın sorularını yanıtladı.

Kocasinan’ın Kayseri nezdinde 3 merkez ilçeden birisi olmasına rağmen az yatırım yapıldığını ifade eden Türkmen, “Talas ve Melikgazi’de yatırımlar yapılırken Kocasinan çivi çakılmamış pozisyondadır. Argıncık örnektir, 40 yıldır aynı durumda, Zümrüt ve Yakut Mahallesi’nde birtakım projeler yapılmış fakat başka hiçbir mahalleye yatırım gelmedi. Terminal ve havalimanı gibi önemli tesisler Kocasinan’da fakat çevresine hiçbir sosyal yapı inşa edilmedi” dedi ve Kocasinan’ın birlik ve liyakat çerçevesinde layık olduğu yere getireceklerini vurguladı.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Türkmen: “Kocasinan, çivi çakılmamış pozisyondadır”