1. Haberler
  2. Siyaset
  3. DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Türkmen: “Kadınlarımızın ekonomiye daha fazla katkı sunabilmelerini sağlayacağız”

DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Türkmen: “Kadınlarımızın ekonomiye daha fazla katkı sunabilmelerini sağlayacağız”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen, Kocasinan’da besicilik hususundaki çalışmalara projelerle destekler vereceklerini söyleyerek kadınların da iş hayatına atılabilmelerini teşvik edeceklerini ve ekonomiye daha fazla katkı sağlayabilmelerinin önünü açacaklarını ifade etti.
Demokrasi ve Atılım Partisi Kayseri Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen, Kocasinan’da gerçekleştirecekleri çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.
Türkmen, Kocasinan ilçesinin diğer ilçelere göre gelişim hususunda geride kaldığını ifade ederek “İlçemizde sorumluluk alanımızda sanayi sitelerimiz mevcut, yapacağımız çalışmalarla bu merkezleri daha cazip ve konforlu bir hale getireceğiz” dedi.
‘HAYVANCILIĞIN MERKEZİ KOCASİNAN’I DESTEKLEYECEĞİZ’
Kocasinan’ın besicilikte bir merkez olduğuna dikkat çeken Türkmen, hayvancılık alanında ilçe sakinlerine projelerle destekler vereceklerini belirterek “Sıkıntıları çözme hususunda çalışacağız, ayrıca kadınlarımızın iş hayatına atılıp meslek sahibi olması ve çağın gelişen teknolojilerine adapte olabilmeleri için gerçekleştireceğimiz projelerle ekonomiye daha fazla katkı sağlamalarının önünü açacağız. Uzun bir süredir gelişme, hizmet, destekler ve sosyal yaşam alanları konusunda geride kalan Kocasinan ilçemizi DEVA partisi olarak bir cazibe merkezi haline getireceğiz. İlçemiz, yatırımlarla, projelerle ve etkinliklerle canlanacak ve daha yaşanılır bir hale gelecek. Hizmet alanında adaleti sağlayarak en ücra köşelere kadar konforu yayacağız” şeklinde konuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_en
Beğen