Celal Bayar Anadolu Lisesi Geleneksel Kış Şöleni Etkinlikleri düzenlendi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseri’nin Melikgazi İlçesinde bulunan Celal Bayar Anadolu Lisesi, Geleneksel Kış Şöleni etkinlikleri gerçekleştirildi. Etkinlikte okul öğrencilerine sabah kahvaltısı ve çorba ikram edildi.

Kayseri’nin Melikgazi İlçesinde bulunan Celal Bayar Anadolu Lisesi’nde her sene gerçekleştirilen Geleneksel Kış Şöleni etkinliklerine Melikgazi ilçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Kaya, bölge okul idarecilerinin yanı sıra bütün okul öğretmenleri, öğrencileri ve davetliler katıldı.

Etkinlikte kısa bir konuşma yapan Celal Bayar Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mehmet Metin, “Okulumuzun birçok alanda gerçekleştirdiği kültürel etkinliklerden biri olan bu organizasyonun, aslında öğrencilerimize kahvaltı alışkanlığı kazandırmak amaçlı ve onların kişisel ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmak. Bu düşünce ile her sene geleneksel hale getirdiğimiz öğrenci ikramlarımızı bu sene kahvaltıda çorba konsepti ile gerçekleştirdik” dedi.

Konuşmaların ardından kahvaltılarını bitiren öğrenciler müzik ve oyun havaları eşliğinde halay çekerek doyasıya eğlendiler.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Celal Bayar Anadolu Lisesi Geleneksel Kış Şöleni Etkinlikleri düzenlendi