Aday Adayı Avcı, “Şahlanış dönemini gençlerimizle birlikte inşa edeceğiz”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

KAYSERİ (1HA) – AK Parti Milletvekili Aday Adayı Ömer Avcı, 3 kıtada hüküm süren ecdadın bu başarısının altında Türk Devlet Geleneği ve bilimsel gelişmelere gösterdikleri ilgi ve alakanın yattığını söyledi. Bu gelişimin inanan, azimli, kararlı ve çalışkan bir Gençlikle olacağını dile getiren Avcı, “Bu hissiyatla genç kardeşlerimizden kendilerine ve ülkemizin parlak geleceğine olan inançlarını asla kaybetmemelerini tavsiye ediyor, aksine 14 Mayıs’ta kazanacağımız zaferle Şahlanış Dönemini hep birlikte inşa edeceğimize söz veriyorum” dedi.

14 Mayıs 2023’te gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimleri öncesi siyasi partilerde hareketlilik devam ediyor. AK Parti Milletvekili Aday Adayı Ömer Avcı, Gençliğin vermiş olduğu dinamizm ve heyecanın, ülkeye ve şehre hizmet etme gayelerini sürekli diri tuttuğunu ve bu arzularının her geçen gün kuvvetlenerek arttığını söyledi. Gençlik Buluşmaları düzenleyerek gençlerin sorunlarını, talep ve beklentilerini dinleyip çözümler üreterek ve güçlü yarınları hep birlikte inşa edeceklerini ifade eden Avcı, “AK Parti iktidarımızın ilk gününden bugüne kadar özellikle Türkiye’mizin son 10 yıl içerisindeki değişimini ve gelişimini incelediğimizde çok geniş bir yelpazede atılımlar yaptığımızı görmek mümkündür. Bütün üretim sektörlerinde millileşmenin yüzdesi artırılmış, Havacılık&Savunma sanayisinde ortaya konan eserler ülkemizi bölgesinde kuvvetli bir aktör konumuna yükseltmiş, Ulaşım alanında inşa edilmiş eserler (yol, köprü, tünel, havaalanı) ülkemizi dünyaya açılan lojistik üssü haline getirmiş, Otomotiv alanında hayata geçirilen yerli otomobilimiz çevreci bir yaklaşımla geliştirilerek ülkemizin bu pazardaki muhtemel payını da genişletecektir. Nihai olarak Sn. Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu Türkiye Yüzyılı vizyonumuzla ve bu kapsamda hedeflenen projelerle ülkemizin muasır medeniyet çıtasının da üstünde seyredeceğine olan inancımız tamdır” şeklinde konuştu.

Coğrafi konum olarak 3 kıtada hüküm süren ecdadın bu başarısının altında Türk Devlet Geleneği ve bilimsel gelişmelere gösterdikleri ilgi ve alakanın yattığını dile getiren Avcı, “Coğrafi konum itibariyle Asya ile Avrupa arasında köprü vazifesi gören ülkemiz, kültür mirası bakımından da oldukça zengin bir birikime sahiptir. 3 kıtada hüküm süren Şanlı ecdadımızın elbette bu başarısının altında Türk Devlet Geleneği ve bilimsel gelişmelere gösterdikleri ilgi ve alaka yatmaktadır. Bu devlet geleneğini sürdürmek ve asra imza atacak projeleri hayata geçirmekte AK Partimize kısmet olmuştur. Her alanda ülkemizi kalkındırmak için ihtiyaç duyulan Genç Dimağlar vatan topraklarımızda filizlenmiştir. Ülkemizin geleceği ve teminatı olarak biz gençlere çok büyük vazifeler ve sorumluluklar düşmektedir. İçeride ve dışarıda ülkemizin prangalarından kurtulup kalkınmasını istemeyen karanlık mihrakların algılarına alet olmayan, karamsarlığa ve yılgınlığa düşmeyen, kendi inanç ve değerlerine düşman olmayıp milli ve manevi değerler ışığında yükselişin mümkün olabileceğine inanan azimli, kararlı ve çalışkan bir Gençlikle bu hedeflere ulaşmak mümkündür. Bu hissiyatla genç kardeşlerimizden kendilerine ve ülkemizin parlak geleceğine olan inançlarını asla kaybetmemelerini tavsiye ediyor, aksine 14 Mayıs’ta kazanacağımız zaferle Şahlanış Dönemini hep birlikte inşa edeceğimize söz veriyorum” ifadelerini kullandı.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Aday Adayı Avcı, “Şahlanış dönemini gençlerimizle birlikte inşa edeceğiz”