8:31

Zafer Partisi İl Başkanı Demirkaya, “Öncelikle genç nüfusa hitap etmeyi düşünüyoruz”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zafer Partisi Kayseri İl Başkanlığı tarafından belediye başkan adaylarını tanıtmak ve istişare etmek üzere basın toplantısı düzenlendi. Zafer Partisi İl Başkanı Hacı Ali Demirkaya, Kayseri’de belediye başkan adayı ve meclis üyesi adayları ile genç nüfusa hitap etmeyi hedeflediklerini söyleyerek, “Kayseri özelinde çıkardığımız gerek belediye başkan adayları, gerek meclis üyeleriyle öncelikle genç nüfusa hitap etmeyi düşünüyoruz. Bununla bir birlikte belediye başkan adaylarımızın yaş ortalamasını aldığımızda da 40 civarında bir yaş ortalaması yapıyor ve bu diğer siyasi partilerin çok çok altında olduğunu da biliyoruz” dedi.

Zafer Partisi Kayseri İl Başkanlığı tarafından belediye başkan adaylarını tanıtmak ve istişare etmek üzere basın toplantısı düzenlendi. Düzenlenen toplantıya Zafer Partisi Kayseri İl Başkanı ve teşkilatı ile ilçe belediye başkan adayları katılım sağladı.

’EN FAZLA KADIN ADAY ÇIKARAN PARTİYİZ’

Başkan Demirkaya, diğer siyasi partilere göre en fazla kadın aday çıkaran parti olduklarını belirterek, “Zafer Partisi Kayseri İl Teşkilatı yaklaşık 2 buçuk sene önce kurulumunu tamamlamış, Kayseri’de genel seçimlere girmiştir. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde de Kayseri’nin 16 ilçesinde ve büyükşehir olmak üzere 17 belediye başkan adayı ile de olacaktır. Kayseri özelinde çıkardığımız gerek belediye başkan adayları, gerek meclis üyeleriyle öncelikle genç nüfusa hitap etmeyi düşünüyoruz. Bununla bir birlikte belediye başkan adaylarımızın yaş ortalamasını aldığımızda da 40 civarında bir yaş ortalaması yapıyor ve bu diğer siyasi partilerin çok çok altında olduğunu da biliyoruz. Ayrıca belediye başkan adayları içinde de en fazla kadın aday çıkartan parti olmaktan da mutluluk duyuyorum” ifadelerini kullandı.

Program kapsamında ise belediye başkan adayları yapacakları projelerden bahsetti.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Zafer Partisi İl Başkanı Demirkaya, “Öncelikle genç nüfusa hitap etmeyi düşünüyoruz”