Fotoğraflı (16)
0:50

Saadet Partisi Melikgazi Belediye Başkan Adayı Coşkun: “Türkiye’nin üreten bir ülke olmasını istiyoruz”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin üreten bir ülke olmasını istediklerini söyleyen Saadet Partisi Melikgazi Belediye Başkan Adayı Baki Coşkun; “Burada bir çok arkadaşımız yeni ürünlerini, yeni makinelerini tanıtıyorlar anladığımız kadarıyla tarım çiftçilerimiz de buraya yoğun bir ilgi gösteriyor bu da bizim açımızdan kıymetlidir. Biz Türkiye’nin üreten bir ülke olmasını istiyoruz” dedi.

Atlas Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen ve toplamda 500 firma ve bin 900 markanın katılmış olduğu 19’uncu Tarım Fuarı’nı etkinliğin üçüncü gününde ziyaretçilerini ağırladı.
Türkiye’nin üreten bir ülke olmasını istediklerini söyleyen Saadet Partisi Melikgazi Belediye Başkan Adayı Baki Coşkun; “Geçen yıla göre bu fuar daha kalabalık sanırım 500’e yakın kardeşimiz stant açmış durumda, hatta az önce Ziraat Odası başkanımızla görüştük ve ‘Konya’dan daha büyük bir organizasyon’ dedi. Bu fuar, modern tarım yapabilmek açısından kıymetli. Burada birçok arkadaşımız yeni ürünlerini, yeni makinelerini tanıtıyorlar, anladığımız kadarıyla tarım çiftçilerimiz de buraya yoğun bir ilgi gösteriyor bu da bizim açımızdan kıymetlidir. Biz Türkiye’nin üreten bir ülke olmasını istiyoruz. Tarımda Türkiye, en önde gelen ülkelerdendi ancak son dönemlerde bu durumu biraz kaybettik. Dün yine tarım bakanımız buradaydı, bu da çok kıymetli bundan sonraki süreçte tarımı güçlendirerek Türkiye’yi daha iyi kalkındırırız diye ümit ediyorum” diye konuştu.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Saadet Partisi Melikgazi Belediye Başkan Adayı Coşkun: “Türkiye’nin üreten bir ülke olmasını istiyoruz”