Site Kapak Fotoğrafı

Milletvekili Özdemir, “İsrail plakalı otobüsler Erciyes Dağı’na seyahat düzenliyor”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, “Erciyes Dağı’na İsrail plakalı bazı otobüslerin dönem dönem seyahat düzenlediğini de Kayserili hemşerilerimiz görmüşleridir. Bir düşünsünler. Buranın sınırlarını birileri kendi bölgeleri olarak görüp buraları tanıtmayla alakalı faaliyetler yürütüyorlar” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir Kayseradar ve Radyoradar ortak canlı yayınında ‘Gündem Kayseri’ programında Kayseradar Mustafa Bayram’ın sorularını yanıtladı.

‘BUNU İSRAİLLİ YETKİLİLERİN AKILLARINDAN ÇIKARMAMALARI LAZIM’

Türkiye topraklarında kimsenin kirli faaliyetlerinin söz konusu olmayacağını belirten Milletvekili Özdemir, “Türkiye bir turizm ülkesi, her ülkeden turistler gelebilir. Ama özellikle neden Erciyes Dağı’na İsrail plakalı bazı otobüslerin dönem dönem seyahat düzenlediğini de Kayserili hemşerilerimiz görmüşleridir. Bir düşünsünler. Buranın sınırlarını birileri kendi bölgeleri olarak görüp buraları tanıtmayla alakalı faaliyetler yürütüyorlar. Türkiye Cumhuriyeti Devleti neyin ne olduğunun farkında. İsrailli bazı yetkililer Türkiye’de İsrail istihbarat servisi MOSSAD’ın Hamas’ın bazı liderlerine suikast gerçekleştirebileceğini ifade ettiler. Bu konuda da kendilerine Türkiye’ye girmemelerini tavsiye ediyoruz. Sonu kendileri için hüsran olur. Türkiye egemen bir ülkedir. Bizim topraklarımızda kimsenin bu tür kirli faaliyetlerine izin vermeyiz. Sonu acı ve kahredici olur. Bunu İsrailli yetkililerin akıllarından çıkarmamaları lazım” şeklinde konuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_en
Beğen