Ana SayfaSeçim 2023Mehmet Özhaseki ile eşi Neşe Özhaseki oyunu kullandı

Mehmet Özhaseki ile eşi Neşe Özhaseki oyunu kullandı

Yayın Tarihi:

 

KAYSERİ (1HA) – AK Parti Genel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve önceki dönem Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanlığı 2’nci Tur seçimleri için oyunu kullandı.

Cumhurbaşkanlığı 2’nci Tur seçimleri ülke genelinde devam ediyor. AK Parti Genel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve önceki dönem Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki ve eşi Neşe Özhaseki oylarını birlikte kulandı.

MEHMET ÖZHASEKİ: ALLAH KÖTÜLERİ BU ÜLKENİN BAŞINA GETİRMESİN

Özhaseki çifti 1326 numaralı sandıkta kullandı. Daha sonra gazetecilere açıklama yapan Mehmet Özhaseki, “Tüm milletimiz için ve dünyadaki yaşayan tüm insanlar için hayırlı olsun. Geçen sefer sonuç alsak ve bir daha ikinci kez kimseyi yormasak iyi olurdu. Onun için gayret ettik, ama olmadı. Öyle durumlarda bizim geleneğimiz güzel bir söz var. ‘Vuku bulanda hayır vardır.’ Biz de seçimlere yeniden hazırlandık. Çok şükür avantajlı ve moralli şekilde ikinci seçimlere geldik. Bir taraftan meclisteki çoğunluğumuz bir taraftan aradaki oy farkı bizim daha da moralli olmamıza sebep oldu. Tabii rehavete düşmeden de bugün seçim sonuçlarını en iyi şekilde almak için çalıştık. İnşallah bu akşam çıkan neticede Sayın Cumhurbaşkanımız yeniden makamına oturacak ve AK Parti’nin kazanmış olduğu yeni zaferle birlikte tüm Türkiye kazanır. Hiç kimse dışarıda kalmayacak. Hiç kimse kendisini kötü hissetmeyecek. Ne kadar politik davransalar, bize ne kadar düşmanlık güderlerse gütsünler onların da yaşadığı bu ülke kazanmış olur. Bizim için de önemli olan bu. İnşallah biz yine elimizden geldiğince her neyse problemlerimiz onları çözmek için de uzun bir gayrete düşeceğiz. Duaların başına da ‘Allah kötüleri bu ülkenin başına getirmesin’ diye dua edeceğiz” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

10. kattan atlayan genç kız yaşamını yitirdi

kattan atlayan genç kız yaşamını yitirdi Kayseri’de henüz bilinmeyen...

Düğün sonrası kavga: Uzman çavuş hayatını kaybetti

Düğün sonrası kavga: Uzman çavuş hayatını kaybetti Kayseri’de düğün sonrası...

Kayseri’de kuran kursu hocası açığa alındı

Kayseri’nin Hacılar ilçesinde bulunan bir Kur’an Kursu’nda iddiaya göre...

Kayseri’de yaktığı anızın içine düşerek can verdi

Kayseri’de yaktığı anızın içine düşen kişi yanarak can verdi. Olay,...

Kayseri’de tramvayın altında kalan çocuk hayatını kaybetti

Kayseri’de iddiaya göre tramvaya güvenlikten izinsiz binmek isteyen 15...
Exit mobile version