Kayseri’de ‘Narkogüç-46’ operasyonunda 36 sokak satıcısı yakalandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Polis ekipleri ve Jandarma ekipleri tarafından 41 İlde düzenlenen ‘NARKOGÜÇ-46’ Operasyonlarında; 221 kilogram uyuşturucu madde ve 2 Milyon 153 bin adet uyuşturucu hap ele geçirildi, 201 zehir taciri ve sokak satıcısı yakalandı. Kayseri’de ise 36 sokak satıcısı yakalandı.

Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Başkanlığı ile Jandarma Genel Komutanlığı KOM Daire Başkanlığı koordinesinde; İl Emniyet Müdürlükleri ve İl Jandarma Komutanlıklarınca 348 ekip, bin 136 personel,1 hava aracı ve 18 narkotik dedektör köpeğinin katılımıyla uyuşturucu madde imalatçılarına ve uyuşturucu satışını yapanlar ile sokak satıcılarına yönelik 41 İlde düzenlenen ‘NARKOGÜÇ-46’ Operasyonlarında; 221 kilogram uyuşturucu madde ve 2 Milyon 153 Bin adet uyuşturucu hap ele geçirildi, 201 Zehir taciri ve sokak satıcısı yakalandı.

‘NARKOGÜÇ-46’ Operasyonları; Kayseri, Gaziantep, Konya, Ankara, Osmaniye, İzmir, Antalya, Kocaeli, Tekirdağ, Adana, Sakarya, Bilecik, Mersin, İstanbul, Şanlıurfa, Muğla, Adıyaman, Balıkesir, Isparta, Kahramanmaraş, Denizli, Erzincan, Samsun, Niğde, Bolu, Diyarbakır, Hatay, Kastamonu, Kütahya, Malatya, Kırıkkale, Edirne, Kırklareli, Afyonkarahisar, Aksaray, Çorum, Elazığ, Manisa, Van, Bursa ve Ağrı olmak üzere 41 ilde düzenlendi.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan operasyonda ise;18 kilogram metamfetamin ele geçirildi, 36 sokak satıcısı yakalandı.

 

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
3
sinirli
Sinirli
Kayseri’de ‘Narkogüç-46’ operasyonunda 36 sokak satıcısı yakalandı