Fotoğraflı (31)
1:05

İYİ Parti Talas Belediye Meclis Üyeleri mazbatalarını aldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti’den yerel seçimlerde seçilen ve biri Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi olmak üzere toplamda 8 isim Talas Belediye Meclis Üyesi olarak yer aldı. Seçilen isimler bugün İl Seçim Kurulu’nda mazbatalarını aldı.

31 Mart Yerel seçimleri sonrasında biri Büyükşehir Belediye Meclisinde olmak üzere İYİ Parti Talas Belediye Meclisinde yer alacak 8 isim mazbatalarını aldı. Mazbata töreni sonrası konuşma yapan İYİ Partili Göker Gözütok, “Bir seçim sürecini daha geride bıraktık. Bu seçim süreci bize gösterdi ki; hem Türkiye’de hem Kayseri’de hem de Talas’ta seçmen güçlü bir şekilde değişim istiyor. Seçim bölgemiz olan Talas’ta seçmenin yüzde 67’si değişim istedi. Ama biz bu iradeyi sandığa yansıtamadık maalesef. Ana muhalefet partisi olarak görevimize devam edeceğiz. Bir tanesi Büyükşehir Belediye Meclisi’ne olmak üzere Talas’ta 8 tane Belediye Meclis Üyemiz yer alacak. Seçmenimizin verdiği bu görevi de layıkıyla çalışacağız” ifadelerini kullandı.

 

‘TALAS’IN PROBLEMLERİ VAR’

 

Talas’ın problemlerini meclis üyeleri olarak çözeceklerini dile getiren Talas Belediyesi Meclis Üyesi Şahin Ülker, “Uzun ve yorucu bir seçim dönemini bitirdik. Talas’ın problemleri var. Bu problemleri çözmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Hem Talas’ta hem de Büyükşehirde meclis üyeleri olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

1
be_enme
Beğenme
1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
İYİ Parti Talas Belediye Meclis Üyeleri mazbatalarını aldı