Fotoğraflı (63)
0:37

İYİ Parti Talas Belediye Başkan Adayı Gözütok, “Talas’ta geriye giden sağlık hizmetini ileriye götüreceğiz”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

– İYİ Parti Talas Belediye Başkan Adayı Göker Gözütok, Talas halkının kamuya ait hastane hizmeti alamadığını, Talaslıların mevcut Şehir Hastanesine ulaşımı ile Boğazlıyan halkının aynı hastaneye ulaşım süresinin aynı olduğunu söyledi. Gözütok, “Talas’ta daha önce Devlet Hastanesi vardı. Sizin Talas’ta geriye götürdüğünüz şehirciliği ve sağlık hizmetini biz göreve geldiğimizde daha ileri götüreceğiz” dedi.

TALAS’TA DAHA ÖNCE DEVLET HASTANESİ VARDI, AMA ŞİMDİ YOK!

Talas’ın nüfusunun her geçen gün büyüdüğüne dikkat çeken İYİ Parti Talas Belediye Başkan Adayı Göker Gözütok, ilçedeki sağlık hizmetinin geriye gittiğini vurgulayarak, göreve gelmeleri halinde sağlık hizmetini ileriye götüreceklerinin sözünü verdi.
Talas’ta daha önce bir Devlet Hastanesi olduğunu söyleyen Gözütok, “Talas’ta vatandaşımızın ayağında sağlık hizmeti alabileceği hastaneyi mutlaka biz yapacağız. Yozgat Boğazlıyan İlçesinden Kayseri Şehir Hastanesine gitmek üzere yola çıkan bir vatandaşımızla Talas Mevlana Mahallesinden Şehir Hastanesine gitmek için yola çıkan bir vatandaşımız aşağı yukarı aynı zamanda hastanede oluyorlar! Oysaki Talas’ta daha önce Devlet Hastanesi vardı. Sizin Talas’ta geriye götürdüğünüz şehirciliği ve sağlık hizmetini biz göreve geldiğimizde daha ileri götüreceğiz” ifadelerini kullandı.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
İYİ Parti Talas Belediye Başkan Adayı Gözütok, “Talas’ta geriye giden sağlık hizmetini ileriye götüreceğiz”