BU KÖY GÖRÜLMEYE DEĞER.. GEZİCİ RADAR ELBAŞI’NDA
19:48

Gezici Radar İstanbul’da

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mega Metal’in sunduğu Gezici Radar bu hafta İstanbul Yenikapı’da Kayseri Tanıtım Günleri etkinliğindeydi. Kayseri’nin tanınması tanıtılması noktasında düzenlenen etkinlikle yöremize ait lezzetleri mantısı pastırması sucuğu, birbirinden özel konuklarıyla Kayseri türkülerini kültür ve tarihini İstanbul’a götürdük…Kayseri’de belediyeler stantlarını kurarak vatandaşlara Kayseri’yi anlattı ilçede yetişen bir çok ürünü ikram etti.
Sinan Chef’le açılışı yapıyoruz.
Meşhur Kayseri sucuğunu Fatih beyle birlikte tadıyoruz. Stantlarda birbirinden özel lezzetleri 16 milyon İstanbulluyla buluşturduk.
Kayseri Federasyonu başkan yardımcısı Yunus Bostancı ile Kayseri yağlamasını deniz havasında yedik. Lezzetlerimizi İstanbul’a da tattırdık.
İskayder Başkanı Fikret Şahin ile mantının tadına baktık, ardından mantı yarışmasına geçiyoruz. Yarışmacılar kıyasıya bir mücadeleyle birinciyi belirliyor.
İstanbul’a bağlamamızı getiriyoruz, Namık Kemal Bilgin kulaklarımızın pasını siliyor.
Kayserimizin markalarından biri Spor AŞ. stantlarında etkinlikler düzenledi. Pedal çevirerek smoothie hazırladık. Yöresel olmasa da enerjimizi aldık.
Kayseri Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu Genel Başkanı Muhammed Ali Temel programın sonuna renk katıyor. Üç günlük organizasyonu bir çırpıda özetliyor. Kayseradar medya sponsorluğunda yapılan etkinlikte ekip olarak bizde yayınlarımızı gerçekleştirdik, Kayseri Tanıtım Günleri’nde emeği geçen organizasyonu yapan destek veren herkesin eline ve emeğine sağlık diyoruz.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Gezici Radar İstanbul’da