Fotoğraflı (13)
2:55

Başkan Öztürk, “Bahar ayları ile beraber sıcak asfalt yapılmamış yolumuz kalmayacak”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, ilçedeki tüm yolların sıcak asfalt ile kaplanacağını söyleyerek, “Asfaltta bizim işimiz, imarda bizim işimiz, belediyecilikte bizim işimiz, doğalgazda bizim işimiz, meydanda, halı sahada, mahalle konağı yapmakta bizim işimiz. Bizim bir hayalimiz, sevdamız bu ilçeye aşkımız var” dedi.

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Bahar ayları ile ilçedeki tüm yolların sıcak asfalt ile kaplanacağını belirtti. Başkan Öztürk, “Asfalt Üretim tesisimiz öncelikle ilçemize hayırlı olsun. Birçok aday arkadaşın hayalinde bile olmayan Asfalt Plenti’ni biz ilçemize kazandırdık. 31 milyon lira maliyeti bulunan tesisimiz için bu parayı nerden buldu diyenler olabilir. Biz kazanmasını bilen bir ekibiz. 30 Milyon TL’ ye satmış olduğumuz elma soğuk hava deposunun yerine 41 mahallemizin istifade edeceği bir tesisi ilçemize kurduk.Muhataplarımız asfalt plenti yapıldı hala yama yapılıyor diyorlar. Belediyeciliğin B’sini bilmeyen dostlarımız bunlar. Bilmedikleri bir konuda da yorum yapmasınlar. Sonradan kendileri pişman olurlar. Malum henüz asfalt mevsiminde değiliz. Ama halkımızı da yol çukurları ile mağdur edemeyiz. Ayrıca elektrik şirketi asfalt dökümüne hazırladığımız yollardaki elektrik tellerini yer altına alıyorlar. O işlemler bitince sıcak asfalt serimini yapacağız. Muhataplarımızın Kayseri’deki ve buradaki tecrübemize saygı duymalarını bekliyoruz. Asfalt konusuna girmesinler. Bahar ayları ile beraber sıcak asfalt yapılmamış yolumuz kalmayacak” ifadelerini kullandı.

‘SOSYAL MEDYADA DEĞİL SAHADA ÇALIŞIYORUZ’

Başkan Öztürk, “Biz Cumhur İttifakının bereketini yaşıyoruz. Biz sosyal medya üzerinden yorumlarla değil sahada, ürettiğimiz projelerimiz ile çalışıyoruz. İnsanlarımız müsterih olsunlar. Asfaltta bizim işimiz, imarda bizim işimiz, belediyecilikte bizim işimiz, doğalgazda bizim işimiz, meydanda, halı sahada, mahalle konağı yapmakta bizim işimiz. Bizim bir hayalimiz, sevdamız bu ilçeye aşkımız var. Biz Cumhur İttifakındaki Parti Başkanlarımızla, yönetim kurulu üyelerimizle ve mahalle başkanlarımızla biz kocaman bir ekibiz” ifadelerini kullandı.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Başkan Öztürk, “Bahar ayları ile beraber sıcak asfalt yapılmamış yolumuz kalmayacak”