BAKAN AKAR OYUNU KULLANDI: “ŞİMDİ SÖZ SIRASI MİLLETİMİZDE”

Fotoğraflı (33)

 

KAYSERİ (1HA) – Milli Savunma Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, oyunu Kayseri Lisesi’nde kullandı. Bakan Akar, “Uzunca bir süre Kayserimizde, ülkemizin bekası ve refahı için çalıştık. Çok değerli hemşehrilerimiz hepimizi dinlediler. Şimdi söz sırası milletimizde, güven içinde ve huzur içinde özgür iradeleriyle kararını verecekler” dedi.

Cumhurbaşkanlığı 2’nci Tur seçimleri ülke genelinde devam ediyor. Kayseri milletvekilleri ve protokol de oy kullanacakları okullara giderek sandıklarda tercihini yaptı. Milli Savunma Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, oyunu Kayseri Lisesi’nde kullandı.

Bakan Akar yaptığı açıklamada, “Uzunca bir süre Kayserimizde, ülkemizin bekası ve refahı için çalıştık. Çok değerli hemşehrilerimiz hepimizi dinlediler. Şimdi söz sırası milletimizde, güven içinde ve huzur içinde özgür iradeleriyle kararını verecekler. Tüm vatandaşlarımız oy verme hakkını kullanacak, ilgilerini biliyorum. Asil milletimizin, değerli vatandaşlarımızın Kayserili hemşehrilerimizin kararına hepimiz saygı duyacağız. Sonucun şimdiden ülkemize, milletimize, bekamız için, refahımız için, Büyük ve güçlü Türkiye’miz için hayırlı uğurlu olmasını diliyor ilginize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Exit mobile version