Kayserispor

YUKATEL KAYSERİSPOR TEMALI SERGİ AÇILACAK

KAYSERİ (1HA) – Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK)’in Kayserispor’u tema olarak alındığı sergide 8 Kasım günü 339 el emeği eser sergilenecek.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür (KAYMEK) A.Ş. Kayseri’nin takımı olan Yukatel Kayserispor’u konu alan 339 adet eserin yer alacağı ‘Kayserispor Aşkı-Sanat Aşkı Sergisi’ 8 Kasım Salı günü Kayseri Park AVM’nin 1’inci katında saat 18.00’de düzenlenecek. Sergide 29 farklı el sanatı tekniği ile hazırlanmış olan tablolar, aksesuarlar, takılar ve dekoratif ürünler ile simgesel ürünleri kapsayan el emeği 339 adet eser sergilenecek. Kayserispor’a her zaman sahip çıkmaya devam ettiklerini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Kayseri’nin sahip olduğu her türlü değeri el üstünde tutma anlayışı çerçevesinde, kentin en büyük marka değerlerinden biri olan Kayserispor’a her zamankinden daha güçlü şekilde sahip çıkmaya devam ediyoruz” dedi.

29 FARKLI EL SANATI TEKNİĞİ İLE ESERLER HAZIRLANDI

8 Kasım Salı günü Kayseri Park AVM’nin 1’inci katında saat 18.00’de açılışı yapılacak sergide 29 farklı el sanatı tekniği ile hazırlanmış olan tablolar, aksesuarlar, takılar ve dekoratif ürünler ile simgesel ürünleri kapsayan el emeği 339 adet eser sergilenecek.

Açılış programında Kayserispor için hazırlanan kısa film gösteriminin ardından protokol konuşmaları gerçekleştirilerek serginin açılış kurdelesi kesilecek. Serginin gezilmesi ve eserlerinin tanıtımı gerçekleştirildikten sonra ise oluşturulacak sahada penaltı atışları yapılacak. Daha sonra Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve Yukatel Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı simgesel kupa kaldıracak.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu