Siyaset

YRP Başkanı Narin: “İlk seçimde iktidar olup, 1 yılda sorunları çözeriz”

KAYSERİ(1HA) – Yeniden Refah Partisi (YRP) Kayseri İl Başkanı Önder Narin, ilk seçimde iktidara geleceklerini ve bir yılda bütün sorunları çözeceklerini söyledi.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Genel seçimlerin vaktinde mi yoksa erken mi yapılacağı tartışmaları sürerken, YRP Kayseri’de seçim startını verdi. YRP Cumhuriyet Meydanı’nda üye kaydı standı açarken İl Başkanı Önder Narin, vatandaşların partilerine olan ilgisinden memnun olduklarını ifade etti.

Parti olarak seçim çalışmalarını başlattıklarını vurgulayan Narin, sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacaklarını söyledi. Narin, “Üye stantlarımıza büyük ilgi gösteriyor. 3 yıl önce açtığımız stantla şu anki çok farklı. Genel başkanımızı duyan Yeniden Refah Partimize üye oluyor. Zamların yağmur gibi aktığı bir dönemde vatandaşlar çare olarak Yeniden Refah Partisi’ni görüyor” dedi.

‘İLK SEÇİMDE İKTİDAR OLACAĞIZ ve 1 YILDA SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ’

YRP Kayseri İl Başkanı Önder Narin, partisinin ilk seçimde iktidar olacağını iddia etti. Narin, “Biz, ilk seçimde sandıkları patlatarak iktidara ulaşacağız. Bu sıkıntıların tamamını da iktidara geldiğimiz 1 yıl içerisinde sonlandıracağız. Vatandaşlarımıza, Kayseri’de 30 senedir görmedikleri ilgiyi bizden göreceklerini, onların içinden birileri olduğumuzu, seçim zamanı değil geçim zamanı onların yanında olduğumuzu söylüyoruz. Vatandaşlarımız da bunu görüyor, kimin ne olduğunu biz anlatmadan anlıyorlar” diye konuştu.

YRP olarak sokaklarda ve halkın arasında olduklarını vurgulayan Narin, “Partimizdeki tüm üyelerimiz, parti teşkilatımız, küçük büyük demeden herkes seçime hazırlanıyor. Sıkmadığımız el, çalmadığımız kapı, girmediğimiz ev kalmayacak. Kimin ne derdi varsa dinleyeceğiz ve sonunda çareyi bizde bulacaklar” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu