UYUŞTURUCUYU CİPS PAKETİNE SAKLAYAN ŞÜPHELİ YAKALANDI

Fotoğraflı (17)

 

KAYSERİ (1HA) – Kayseri polisi, 1,5 kilo uyuşturucuyu cips poşetiyle kamufle etmeye çalışan şüpheliyi kıskıvrak yakaladı. Operasyonla ilgili açıklama yapan Kayseri Valisi Gökmen Çiçek de “Uyuşturucu satıcıları türlü hilelere başvursalar da onları kıskıvrak yakalayacağız” dedi.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü şehrin huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Narkotik ekipleri de uyuşturucuyla mücadele kapsamında önemli bir operasyon gerçekleştirdi. Şüphe üzerine çantasında arama yapılan 1 kişinin üzerinden cips paketine gizlenmiş halde 1,5 kilo uyuşturucu metamfetamin maddesi ele geçirildi. Şüpheli gözaltına alındı.

VALİ ÇİÇEK: “KÖKÜNÜ KURUTACAĞIZ”

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek de operasyonla ilgili açıklama yaparak polislere teşekkür etti. Vali Çiçek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Uyuşturucu satıcıları türlü hilelere başvursalar da onları kıskıvrak yakalayacağız. Gençlerimizi zehirleme hayalleri kuran tacirlere bu şehirde uyuşturucu sattırmayacağız. Kayseri emniyetimiz bu kez de cips paketi içine saklanan 1,5 kilo metamfetamini ele geçirdi. Kökünü kurutacağız. Teşekkürler Kayseri Emniyet” ifadelerine yer verdi.

Exit mobile version