Fotoğraflı (12)

Trafikte motosiklet sürücülerine karşı farkındalık etkinliği

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü personelinin Kayseri Motosikletli Kuryeler Derneği üyeleri ile bugün Cumhuriyet Meydanında ile trafikte motosiklet sürücülerine karşı farkındalığı artırmak ve motosiklet sürücülerinde kask kullanımının önemini anlatmak amacıyla saat 19:00-20:00 arasında etkinlik düzenleyecek.

Yaz sezonunun gelmesi ve motosiklet kullanıcılarının artması ile trafikte motosiklet sürücülerine karşı farkındalığı artırmak ve motosiklet sürücülerinde kask kullanımının önemini anlatmak amacıyla Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü personelinin Kayseri Motosikletli Kuryeler Derneği üyeleri ile bugün Cumhuriyet Meydanında etkinlik gerçekleştirecek.
Etkinlik kapsamında 19:00 ile 20:00 saatleri arasında yaya ve sürücülere ‘Paket Değil Can Taşıyoruz’ mottolu broşür, motosiklet sürücülerine de ‘Kaskınla Yol Ver Hayata’ mottolu sticker dağıtılacak. Daha sonrasında devam edecek olan etkinlikte ise 22:30 – 23:00 saatleri arasında Cumhuriyet Meydanında oluşturulan kortej ile Sivas Caddesi ve Aşık Veysel Bulvarını takiben Paraşüt İndirme Alanına intikal edilip etkinliğe son verilecektir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_en
Beğen