Trafik Jandarma ekipleri havadan denetim gerçekleştirdi

Site Kapak Fotoğrafı (60)

 KAYSERİ (1HA)- Kayseri İl Jandarma Komutanlığı Trafik Denetleme Timi ekipleri, trafik güvenliğini, can ve mal kaybını önlemek amacıyla çalışma gerçekleştirdi. Helikopterle havadan trafik denetimleri gerçekleştiren ekipler bu tür faaliyetlerin aralıksız devam edeceğini duyurdu.

Kayseri’de İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Trafik Denetleme Timi ekipleri vatandaşın can ve mal güvenliğini, trafik kazalarında ölüm ve yaralanmaları en aza indirme amacıyla yürüttüğü çalışmalara hava ve karadan devam ediyor. Bu kapsamda İl Jandarma Komutanlığı Trafik Timleri ekipleri, Kayseri-İncesu Yolu, Kayseri- Niğde karayolu, İncesu-Erciyes Su mevkii, Kayseri-Yahyalı Yolu, Develi-Develi Yolu ve Develi-Tomarza Yolu, Develi- Kayseri Yolu ve Erciyes Gölet Mevkisinde bugün saat:10:00-12:00’da helikopterle havadan trafik denetimleri gerçekleştirdi.

Kayseri İl Jandarma Komutanlığı Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, trafik güvenliğini sağlamak, kazalarda ölüm ve yaralanma olaylarını en aza indirmek amacıyla denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

Exit mobile version