‘Tehdit’ suçundan aranan kişi suç unsurlarıyla yakalandı

KAYSERİ (1HA) – Tehdit suçundan aranan şüpheli, saklandığı evde yakalandı. Evde yapılan aramada, tabanca, 3 tabanca şarjörü ve 65 mermi ele geçirildi.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri haklarında kesinleşmiş hapis cezası ile yakalama emri bulunan kişilerin yakalanmasına yönelik çalışmalara devam ediyor. Bu kapsamda Hunat Mahallesinde yapılan çalışmalarda ‘tehdit’ suçundan aranan Ş.T.’nin saklandığı yer tespit edildi.

Aranan Şahıslar Büro Amirliği, Ahlak Büro Amirliği ve Gasp Büro Amirliği ekiplerinin ortaklaşa gerçekleştirdiği operasyonla şüpheli gözaltına alındı. Şüphelinin bulunduğu adreste yapılan aramada da blow marka tabanca, 3 tabanca şarjörü ve 7 adet dolu MKE ve 65 mermi ele geçirildi.

Emniyete götürülen şüpheli Ş.T., buradaki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilecek.

KAYSERİ (1HA) – Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, Pınarbaşı Cemevi açılışına ve çeşitli programlara katılmak üzere Kayseri’ye geldi.

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, ilk olarak Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti. Çiçek tarafından valilik girişinde karşılanan Bakan Kirişçi, Valilik Anı Defterini imzaladı ve sonrasında Vali Gökmen Çiçek ile basına kapalı olarak baş başa görüştü. Bakan Kirişçi, daha sonra AK Parti Kayseri İl Başkanlığı ziyareti için buraya geçti.

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, gün boyu Kayseri’de çeşitli etkinliklere katılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı bağlantıyla katılacağı Pınarbaşı Eskiyassıpınar Mahallesi Cemevi açılışı sonrası Kirişçi, MHP Kayseri İl Başkanlığını ziyaret edecek. Büyükşehir tarafından Tohum ve Koyun Dağıtım Törenine de katılacak olan Kirişçi, ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret edecek. Bakan Kirişçi, tarım sektörü temsilcileriyle yapacağı toplantı sonrası kentten ayrılacak.