Talas’ta akrobasi sirki bu akşam başlıyor

Site Kapak Fotoğrafı (16)

KAYSERİ (1HA) – Talas’ta ilk kez gerçekleştirilecek olan akrobasi sirki, bu aksam (Cumartesi) gösterilerine başlıyor. Sirk kapsamında, hava akrobasisi, ip cambazı, salıncak, transformasyon, illüzyon, palyaço ve jonglör gösterileri yer alacak.

Talas Belediyesi tarafından yaz etkinlikleri kapsamında organize edilen akrobasi sirki hazırlıklarını tamamladı. Sirk, 20 Ağustos-11 Eylül tarihleri arasında vatandaşlara heyecanlı ve keyifli saatler yaşatacak.

Yenidoğan Mahallesi Bilge Kaan Caddesi üzerinde bulunan Anneler Parkı’na kurulan akrobasi sirkinde gösteriler; hafta içi tek seans, hafta sonu iki seans halinde gerçekleştirilecek. Büyük ilgi görmesi beklenen sirkte hafta içi seansı 20.30’da, hafta sonu seansları ise 17.00 ve 20.30 saatlerinde başlayacak.

Hava akrobasisi, ip cambazı, salıncak, transformasyon, illüzyon, palyaço ve jonglör gösterilerinin yer alacağı akrobasi sirkinde hayvan gösterisine yer verilmeyecek.

Sirkin yanı sıra kurulacak panayır alanında ise, yeme içme mekanları ile çocuk oyun parkları da yer alacak.

BİLETLER 4 NOKTADAN SATILIYOR

20 Ağustos-11 Eylül 2022 tarihleri arasında gösterilere sahne olacak akrobasi sirkinin biletleri, Talas Belediyesi veznesi, Osmanlı Evi, 7/24 Kütüphane kantini ve sirk gösteri alanında satışa sunuldu.

Exit mobile version