Özel Haber

Sevim Nur Biyonik Kollarına Kavuşuyor

KAYSERİ, (BGC) – Kayseri’de iş kazası sonucu kollarını kaybeden Sevim Nur Türkmen hayırseverlerin destekleriyle hayalini kurduğu biyonik kollarına kavuşacak. Sevim Nur için Melikgazi Belediyesi ve iş insanları seferber oldu. Haberi alan genç kadın, çok mutlu oldu.

Kayseri’de 3 ay önce Sevim Nur Türkmen çalıştığı iş yerinde geçirdiği kaza nedeniyle kollarını kaybetti. Biyonik kollarla hayata tekrar tutunmak isteyen Sevim Nur’un bu talebi, Kayseri Bağımsız Gazeteciler Cemiyeti Haber Ajansı (KBGC) tarafından servis edilen haberle duyuldu. Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’nun da girişimleriyle 21 yaşındaki genç kız biyonik kollarına kavuşacak.

“SEVİM NUR BİYONİK KOLLARA KAVUŞACAK”

Daha öncede Sevim Nur’un yanına giderek destek sözü veren Palancıoğlu, “Her zorlukta bir kolaylık vardır. Sevim Nur büyük bir sorun ve sıkıntı yaşadı, Cenabı Allah inşallah çözümünü de verdi. En kısa zamanda inşallah Sevim Nur’un biyonik kolları takılarak normal hayatına devam edecek. Ben özellikle Selçuk Bey’e teşekkür ediyorum. Selçuk (Sancak) Bey bir biyonik kolu karşıladı. Diğer kolu da karşılayacağız. Sevim Nur en kısa zamanda ameliyat olarak kollarına kavuşacak. Çok şükür bu sorun çözüldü. Bizler bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin de olduğu toplantıda Sevim Nur için yardım toplandı. Salonda bulunan iş insanları ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın önerisiyle ilçe belediyeleri bağışta bulundu.

“UYKULARIM KAÇTI”

Sevim Nur’un bir kolunu karşılayan Hayırsever Selçuk Sancak, “Biz bu dünyaya Rabbimize kulluk için geldik. Sevim kızımızın haberinin internette gördüğümde inanın 2-3 gün her yaptığım işte (Bunu Sevim nasıl yapıyor acaba?) diye düşündüm ve uykularım kaçtı. Bizler bu dünyaya bir sınav için geliyoruz. Sevim kızımın sınavı da bu. Rabbim hayırlı ömürler versin” ifadelerini kullandı.

“KOLLARIMA KAVUŞACAĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

Kollarına kavuşacağı haberini alan Sevim Nur duygusal anlar yaşadı. ‘İyi misin?’, sorusuna, ‘yok’ değilim diye cevap veren Sevim Nur, “Tekrardan kollarıma kavuşacağım için çok mutluyum” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu