Güncel

SANATÇI FATİH BULUT: “BİR KAYSERİLİ OLARAK GURUR DUYDUM”

 

KAYSERİ (1HA) – İstanbul’da başlayan Kayseri Tanıtım Günleri etkinliğine katılan Kayserili Şarkıcı Fatih Bulut, etkinlikten dolayı gurur duyduğunu söyledi. Bulut, “Çok güzel bir organizasyon olmuş, biz de elimizden gelen neyse yapmaya hazırız” şeklinde konuştu.

 

İstanbul Yenikapı’da 8-11 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek olan Kayseri Tanıtım Günleri, 2’nci gününde. Etkinlik kapsamında Kayseri’den birçok yöresel firma stant kurdu, ürünlerini sergiliyor. Kayseri’nin yöresel lezzetleri pastırma, sucuk, mantı, gilaburu gibi ürünlere ziyaretçiler ilgi gösterirken, kentin tarihi ve kültürel zenginlikleri de görsellerle anlatılmaya çalışılıyor.

 

Kayseri Tanıtım Günleri’nde konuşan Şarkıcı Fatih Bulut, programda emeği geçen herkese teşekkür etti. Bir Kayserili olarak böyle bir program yapıldığı için gurur duyduğunu ifade eden Bulut, “Böyle bir programda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Böyle bir günü çok güzel buldum, birlik beraberlik çok güzel bir şey. Bir Kayserili olarak gurur duydum. Ben 2 senedir İstanbul’dayım. İstanbul güzel şehir. İstanbul’da Kayseri’yi yaşatmakta bana mutluluk veriyor. Şu an kendimi memleketimde gibi hissettim. İlçe ilçe gelmişler. Hepsi çok güzel gelmiş. Burada Akkışla, Tomarza, Yeşilhisar ve Felahiye ile buluştuk. İnşallah bütün festivallerinde beraber olacağız. Birlikte daha da güzel tanıtımlar, reklamlar içerisinde ilçe ilçe memleketimizi tanıtacağız. Dostlara böyle bir katkıda bulundukları için teşekkürlerimi sunuyorum. Çok güzel bir organizasyon olmuş bizde elimizden gelen neyse yapmaya hazırız” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Haberler

Başa dön tuşu