Fotoğraflı - 2024-04-11T161635.369
3:58

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Aydın, “Saadet Partisi bu milletin mayasıdır”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

– Ramazan Bayramının ikinci gününde Saadet Partisi Kayseri il binasında gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde konuşan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın, “Biz Saadet Partisiyiz her şey bizim üzerimize oynanıyor. Hiçbir zaman bize iktidarı vermeyecekler ancak biz milletimize hizmet etmek için tırnaklarımızla söküp almasını bilmemiz gerekir. Önümüzdeki süreçte gerekenler de yapılacaktır ve Saadet Partisi bu milletin mayasıdır, özüdür, hakikatin kendisidir” dedi.

Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde Saadet Partisi İl Binası önünde bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Törene Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın, Saadet Partisi İl Başkanı Nuri Ürkündaş, Saadet Partisi İlçe Başkanları ve partililer katıldı. Törende konuşan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın, “Seçimlerde istediğimiz sonuçlara ulaşamadık. Halkımız iktidara ders vermek için en güçlü yapıyı kullandı. Ne CHP bu kadar yüksek oy alacağını bekliyordu ne de biz bu kadar düşük oy alacağımızı bekliyorduk. Biz Saadet Partisiyiz her şey bizim üzerimize oynanıyor. Hiçbir zaman bize iktidarı vermeyecekler ancak biz milletimize hizmet etmek için tırnaklarımızla söküp almasını bilmemiz gerekir. Bundan sonraki seçimde bizden kaynaklı hiçbir eksikliğe mahal bırakmaksızın partimizin büyük başarısı için mücadele edeceğiz. Saadet Partisi hiçbir zaman büyüklüğünden bir şey kaybetmez ancak biz küçülmezsek kişiler olarak. Bu dava şahıslara bağlı değildir. Hiçbirimiz bu görevlerde koltukların sahipleri değiliz. Hepimiz görevlerin ve koltukların emanetçileriyiz. Bu emanet bilinciyle önümüzdeki süreçte gerekenler de yapılacaktır ve Saadet Partisi bu milletin mayasıdır, özüdür, hakikatin kendisidir” ifadelerini kullandı.

‘YETERLİ SONUÇLARA ULAŞAMASAK DA TAKDİR BÖYLEYMİŞ DEDİK VE KALDIĞIMIZ YERDEN TEKRAR BAŞLADIK’

Çalışmalarına kaldıkları yerden devam edeceklerini ifade eden Başkan Ürkündaş, “Rabbim Filistin’de Gazze’de ce dünyanın diğer yerlerinde mazlum kardeşlerimizin yardımcısı olsun. Daha dün Hamas liderlerimizden bir büyüğümüzün 3 çocuğu ve torunları şehit edildi. Bu burukluk içerisinde bizler burada bayram yapmaya çalışıyoruz ama yine de cenabı hakka şükürler olsun ki inşallah bundan sonra Filistinimizin ve diğer coğrafyadaki Müslüman kardeşlerimizin huzura kavuştuğu bir dünyada bayramlar yapmak için bir araya geliriz. Yarın cumadan sonra ülke genelinde Filistin ve diğer bölgedeki şehitlerimiz için gıyabi cenaze namazı kılınacak. Bir seçim atlattık. İstediğimiz belediye başkanlıklarını alamasak bile hak davada hak tarafındaydık. Bütün gayretlerimizle seçim sathındaydık. Yeterli sonuçlara ulaşamasak da takdir böyleymiş dedik ve kaldığımız yerden Bismillah diyerek tekrar başladık” şeklinde konuştu.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Aydın, “Saadet Partisi bu milletin mayasıdır”