Fotoğraflı (59)
1:23

Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Arıkan: “5 yıl boyunca suya zam yapmayacağız”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseri’de bir su krizinin olduğunu ifade eden Saadet Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mahmut Arıkan; “Kayseri’nin kötü yönetimin sonucu olarak yeni bir krizimiz oldu, su krizi. Kayseri’de su sorunu yok. Kayserimizde su faturası sorunu var. SP Belediyeciliğinde ilk yılımızda 5 metre küplük su kullanımı ücretsiz olacak. Düşük gelirli vatandaşlarımızın faturalarına yüzde 50 indirim yapacağız. 5 yıl boyunca suya zam yapmayacağız” dedi.

2029 Kayseri Vizyonu Saadet Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mahmut Arıkan’ın proje Lansmanı ve aday tanıtım programı gerçekleştirildi.
Kayseri’de bir su krizinin olduğunu ifade eden Saadet Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mahmut Arıkan; “Kayseri’nin kötü yönetimin sonucu olarak yeni bir krizimiz oldu, su krizi. Kayseri’de su sorunu yok. Kayserimizde su faturası sorunu var. SP Belediyeciliğinde ilk yılımızda 5 metre küplük su kullanımı ücretsiz olacak. Düşük gelirli vatandaşlarımızın faturalarına yüzde 50 indirim yapacağız. 5 yıl boyunca suya zam yapmayacağız. Belediye bünyesinde çalışan Kent Ekmek’i Kayseri’nin her yerine yayacağız. Kapasitesini ve sayısını da artıracağız. Şehir merkezindeki ekmek büfeleri bir anda kaldırıldı. Sayın Başkan büfelerin önündeki ekmek kuyruklarının sosyal medyaya düşmesinden utandı apar topar büfeleri kaldırdı. Biz sadece merkezde değil ilçelerde de ucuz ekmeği vatandaşlarımıza ulaştıracağız. Emekli büyüklerimize nakit desteği sağlayacağız” dedi.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Arıkan: “5 yıl boyunca suya zam yapmayacağız”