Paulmark, 88’nci mağaza açılışını gerçekleştirdi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KAYSERİ (1HA-ÖZEL)- Kumsmall Alışveriş Merkezi’nde Paulmark Giyim Mağazası açılışı yapıldı. Paulmark’ın uygun fiyata birçok kaliteli ürünü müşterilere sunduğunu belirten Kumsmall AVM Müdürü Mithat Ulutürk, “Paulmark Türkiye’deki 88’nci, dünyadaki 136’ncı mağazasını Kayseri Kumsmall AVM’de açıyor. Paulmark mağazasının önemi; bol çeşit, uygun fiyat ve kaliteyle ürünlerimizi müşterilerimize sunuyor. Bu bizi oldukça heyecanlandırıyor, mutlu ediyor. Bütün çevre iller ve Kayserimizdeki müşterilerimizi mağazamıza bekliyoruz”

Kayseri Kumsmall Alışveriş Merkezi’nde Paulmark mağazası açılışı yapıldı. Kumsmall AVM’de açılan mağazayla birlikte Paulmark, Türkiye’de 88’nci, dünyada 136’ncı mağazasını açtı. Paulmark’ın giyim sektöründe hatırı sayılır bir yeri olduğunu söyleyen Kayseri Mobilyacılar Odası Başkanı Ercan Sarıkaya, “Avrupa’nın en büyük mobilya alışveriş merkezi olan Kumsmall AVM, Kayseri’ye değer katmaya devam ediyor. Kayseri’nin tek Paulmark mağazası Kumsmall AVM’de açılmış bulunuyor. Giyim sektöründe gerçekten hatırı sayılır bir yeri olan, özellikle yurt dışında da birçok mağazası olan mağazayı Kayseri’ye kazandırmaktan gerçekten gurur duyuyoruz” dedi.

Son bir ay içerisinde Kumsmall AVM’de onlarca mağazanın açıldığını söyleyen Başkan Sarıkaya, “Kayseri’ye yeni sürprizlerimiz de devam edecek. Özellikle tanıtım, reklam ve pazarlama anlamında Kayseri bölgesinde Kumsmall Alışveriş Merkezi’ni duymayan, bilmeyen kalmayacak. Son bir, bir buçuk ay içerisinde Kumsmall’da onlarca mağaza açılışı yapıldı. Bu AVM’ye çok büyük yatırımlar yapıldı, içerisinde 200’den fazla mobilya mağazamız var. Bizim asıl amacımız, bölgeye ve dünyaya toptan satmak. Bununla ilgili önümüzdeki dönemlerde de alım heyetleri getireceğiz. Bu gelen heyetler de sadece mobilya almakla yetinmeyecek. Sevdiklerine, ailesine de giyimden kuşamına her türlü eşyayı almaya devam edecekler. Paulmark da AVM’ye yeni müşteriler kazandıracaklar, hep birlikte şehrimize, ülkemize ve sektörlerimize hizmet edeceğiz” şeklinde konuştu.

Paulmark mağazasının uygun fiyat ve kaliteyle birçok ürün ortaya koyduğunu belirten Kumsmall Alışveriş Merkezi Müdürü Mithat Ulutürk, “Kumsmall Alışveriş Merkezi olarak yine heyecanlı günlerimizden bir tanesini yaşıyoruz. Kayserili ve çevre illerdeki müşterilerimize müjdemiz; Paulmark Türkiye’deki 88’nci, dünyadaki 136’ncı mağazasını Kayseri Kumsmall AVM’de açıyor. Paulmark mağazasının önemi; bol çeşit, uygun fiyat ve kaliteyle ürünlerimizi müşterilerimize sunuyor. Bu bizi oldukça heyecanlandırıyor, mutlu ediyor. Bütün çevre iller ve Kayserimizdeki müşterilerimizi mağazamıza bekliyoruz. Kumsmall AVM olarak; bundan sonraki mağaza açılışlarımız aynı hızda devam edecek, bu hizmetlerimizi tüm müşteri ve ziyaretçilerimize sunmaktan mutluluk duyacağız” diye konuştu.

Kayseri halkına hizmete açılmaktan mutluluk duyduklarını söyleyen Paulmark İç Anadolu Bölge Müdürü Mahmut Kurt, yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlara vatandaşlarla buluşturacaklarını belirtti.

0
be_enme
Beğenme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Paulmark, 88’nci mağaza açılışını gerçekleştirdi