Özhaseki: “Yakında Asgari Ücretin ve Emekli Maaşının Nasıl Artacağını Herkes Görecek”

Site Kapak Fotoğrafı (60)

 

KAYSERİ, (BGC) – AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, katıldığı bir temel atma programında asgari ücret ve emekli maaşlarıyla ilgili açıklama yaptı. Özhaseki, yakında asgari ücretin ve emekli maaşının artacağını belirtti.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri’de bir temel atma törenine katıldı. Özhaseki katıldığı temel atma töreninde asgari ücretle çalışanlara ve emekli maaşı alanlara müjde verdi. Türkiye’nin savaş içerisinde olduğunun altını çizen Mehmet Özhaseki, “Güney Doğu’da bir savaş veriyoruz. Hain satılık uşaklar var orada. Onlar kardeşliğimizi dinamitlemek ve bu ülkeyi bölmek istiyorlar. Şehirlerimizin bir kısmını koparıp aşağıdaki coğrafya ile bileştirip orada bir terör devleti kurmak istiyorlar. Bunun içinde 50 yıldır uğraşıyorlar. Eğer biz 50 yıldır savaşmasak şu anda her bir ferdin hesabına devlet 360 bin lira para yatırabilecek durumda olurduk ama savaş devam ediyor. FETÖ diye bir ahlaksız milletin çocuklarını kandırarak gizli bir şekilde hareket edip devletin temeline dinamit koymuş, sonrada 15 Temmuz’da gerçek yüzünü ortaya çıkardı ve Amerika’nın kucağındaki bir şizofren olduğunu hepimiz anladık. Onların verdiği zararı da telafi etmek kolay olmuyor” diye konuştu.

“TÜRKİYE’Yİ EKONOMİ İLE DİZE GETİRMEYE ÇALIŞIYORLAR”

Yakında asgari ücretle çalışanların ve emekli maaşı alanların ücretlerinin artacağına değinene Özhaseki, “Bakıyorlar ki topla tüfekle bu millet dize gelmiyor. Şimdide Türkiye’yi ekonomi ile dize getirmeye çalışıyorlar. Birkaç senedir Türkiye’de yatırım yapmayın, Türkiye’ye sıcak para girişi sağlanmasın diye kendi içlerinde gizli gizli emirler verdiler. Türkiye’de yatırım yapacak iş adamlarına engel oldular. Ufak tefek ekonomik sıkıntılar olsa da, yakından asgari ücretin ve emekli maaşının nasıl artacağını herkes görecek. Sabahlara kadar Cumhurbaşkanımızın başkanlığında bizler çalışıyoruz. Birazcık sabır edin sonu selamet olacak, bundan endişeniz olmasın” ifadelerini kullandı.

Exit mobile version